Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges hogy 25 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy 25 évesen változzon meg a szexuális orientációm?

Figyelt kérdés

Olyan szinten vagyok összezavarodva, hogy azt el sem hiszitek. Pár hete strandon megismerkedtem egy sráccal, eléggé jól összehaverokdtunk. Csütörtökön egy haverom elhívta őt is a szórakozóhelyre ahova mentünk.

Nem tudom hogy volt, ittam kicsit meg beszélgettünk és amikor ketten voltunk a mosdóban, csak röhögtünk valami hülyeségen. Nem tudom hogy jött, vagy miért, de lesmároltam, ő pedig egy idő után elkezdett lenyúlni a gatyámba. Őszintén szólva nagyon megijedtem és elundorodtam tőle abban a pillanatban, de komolyan majdnem elhánytam magam tőle.

Azóta viszont róla álmodok és ha rá gondolok egyből feláll.

Eddig soha életemben eszembe nem jutott hogy én valaha is kezdenék egy másik férfival, de ezzel nem tudok mit kezdeni.



2015. júl. 19. 09:52
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Odáig azért nem szeretnek eljutni, az orál még elmegy, de több nem
2015. júl. 19. 17:04
 12/33 anonim ***** válasza:
6%

6-7. Ti vagytok a hülyék. Nekem azért elég sok tapasztalatom van a témában, nektek csekélyes a szövegértelmezési képességetek. Gyengébbek kedvéért összefoglalva: A kérdező tudatosan, akarattal kívánja megváltoztatni saját szexuális orientációját, sikerrel. De egyesek azt szajkózzák, hogy ez veleszületett dolog, és az ilyen kérdezőhöz hasonlók is elmennek felvonulni. Nem írtam semmi rosszat a kérdezőről, általánosságban írtam.

Gratulálok a ratyikáknak, ismeretlenül lehülyéznek, fogalmatok sincs, mennyit foglalkoztam a témával. Eddig próbáltam megérteni minél inkább a melegeket, de lehet, ezentúl inkább a homofóbok felé fogok húzni. Köszönhetjük ezt a nagyon okos, ismeretlenül lehülyézős ratyinak is. Ha minimális vitakészség és tolerancia lenne bennetek, sokkal több elismerést kapnátok, tőlem is. Nagy a perverziótok, ratyik! Ez egy perverzió! PERVERZIÓ! csúnya szó, mi? :D

2015. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
87%

12-es,

Te beteg vagy.


Te kezdted itt az agresszív válaszadást, nem véletlenül reagáltak rá páran hasonlóképpen.


Mellesleg, ha már te ilyen jól tudod kinél hogyan megy, megengedem én is magamnak, hogy gyanakodjak rád is..

Elvégre miért reagálnál ilyen hevesen egy témában, ha nem szívügyednek érzed?


Te provokálod a többieket.


De hogy a kérdezőnek is válaszoljak,

ne erőltess magadra semmit.

Szerintem adj egy kis időt a dolognak, de ha nem tudod feledni a gondolatot, akkor viszont próbálj meg eleget tenni a vágyadnak és meglátod bejön-e.


Valamennyire azért csak érzed, mi lenne neked a jó.

A szégyenérzet és egyebek ne nyomjon a latba semmit, hiszen ha nem muszáj, nem kell kiderülnie.


Mindenesetre a pároddal szemben megcsalásnak minősül, ha mellette kísérletezel : )

2015. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%

# 12

Minek jössz ide és betegezel le minket? Mi vagyunk a nem normálisak, de nyilván te jobban értesz a témához. Nem lehet tudatosan megváltoztatni semmit, én próbáltam régesrég hetero lenni, nem sikerült. Mellesleg miért foglalkozol ennyit a témával, ha gyűlölsz minket?

2015. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
78%
Én 24 vagyok és ha kiverem ilyesmire az izgat, de mikor elélvezek utálom magam, stb.
2015. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Én azért annyira nagyon nem akarok ettől elzárkózni. Másra nem is nagyon tudok gondolni, és gondolom ez azért jelent valamit. Szóval ha következőleg esetleg ilyen helyzetben leszek valószínűleg, engedek, de csak a határig.

Nem tudom, én úgy vagyok vele, amíg nincsen érzelmi alapja, az nem megcsalás.

2015. júl. 20. 18:25
 17/33 anonim ***** válasza:
77%
Aha, és ha a barátnőd nem ért ezzel egyet?
2015. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Most vagy egyetért és őszinte leszek vele, vagy nem ért egyet és hazudni fogok. Ez igazából az ő választása.
2015. júl. 20. 20:32
 19/33 anonim ***** válasza:
71%

szerintem mindenképp mond meg neki, szemétség lenne a részedről, ha megcsalod, ugyanakkor teljesen megértem, hogy ki akarsz próbálni dolgokat.

gondolj bele milyen érzés lenne neki, ha kiderül, hogy férfival csaltad..

2015. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
A homoszexualitás egy genetikai vagy szerzett mentális betegség. A te esetedben szerzett. Ajánlanék egy pszichiátert minél előbb. NE félj meggyógyulsz!
2015. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!