Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Hogyan lehetnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Hogyan lehetnék fiatalosabb, heterósabb?

Figyelt kérdés
Mostanság figyelek, hogy a járásom, mozgásom ne legyen gáz, bár remélem eddig se volt az, de figyelem. Most a huszas éveim végén érzem, hogy kéne kicsit vhogy fiatalosabbnak lenni, mert nem érzem, hogy koromhoz méltó lennék. Mármint én még mindig kb 19-nek érzem magam :) Tippek, tanácsok jól jönnének:) Már gondoltam rá h veszek vmi olyan ruha kollekciót ami fiatalosabb, de nevetségessé se szeretnék válni. Gondolom értitek :) Ez ugyanígy van frizura terén is... Vannak azért ötleteim, de tanácsokat szívesen fogadok minden téren :)

#fiú #meleg #külső #fiatalosabb
2015. júl. 18. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De drága, jót mosolyogtam ezen a kérdésen. :)
2015. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nézel ki most?
2015. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés. Bár alapvetően szerintem lényegtelen. Bármi olyan tipp jöhet, ami szerintetek fiatalos és mondjuk egy vékony 28 éves nem szakállas nem bajszos és mondhatni komolyatalan jófej srácnak jól állhat :)
2015. júl. 18. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolytalan és jófej is vagy már majdnem meg is van :) :P
2015. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
küldhetnél képet :))
2015. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Járj le kondi terembe edzeni, egy szálkás izmos test mindig jó pont + szolarium hogy barnább legyél:D

Ami divat most, hogy oldalt leszedik a hajukat a fiúk és a tetején hátra zselézik:)

Ruhákban bershka, pull and bear, h&m-t javaslom:D cipőkben a torna cipők:D szűkszárű nadrág:D és borotválkozz meg vagy kicsit borotsásodj meg, nem tudom melyik állna jobban:D

2015. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem meleg vagyok, de azért azt én is tudom, hogy a fiatalos öltözködés alapja a pontos méretű ruhákban rejlik. Ha túl bő cuccokat hazsnálsz, az öregít, a túl szűkekben meg hülyén nézel ki.


Haj szempontjából jó lenne tudni, hogy most mi van a fejeden. Én spec Marlon Texiera féle hajakkal operálok, mert nem igényel sok készülődést reggel, jól is áll és kellően hosszú is folyton hozzá a hajam. De ezt mondhatom egy olyan embernek, akinek mondjuk a haja folyton 5cm hosszú.

2015. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Hát nekem nincs túl sok ötletem, de azért megpróbálok segíteni :)

Hordhatnál inget pólóval, amit kigombolva hagysz. Nem nagy ördöngösség, mégis, ha jó a tested, akkor nagyon szexi lehetsz benne. Így van ez a hosszú ujjú pólóval is. Cipőben vagy visszafogottabb sportcipő, vagy pedig vàszoncipő. Én hajban az Adam Levine féle tüsi frizurát ajánlom. Nekem az nagyon bejön ;)

2015. júl. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!