Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tanulható vhogy a heterósabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanulható vhogy a heterósabb mozgás?

Figyelt kérdés
Mostanság látok magamon gáz mozdulatokat meg járásban is azt mondják fura vagyok amit én nem akarok. Szeretnék nem gázos lenni. :(

2015. jún. 30. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy?
2015. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Egyél kevesebb babot!
2015. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is izgatna. Mert szerintem nekem is hasznos lenne.
2015. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Sportos és határozott mozgás/tartás. A nőies pózokat hanyagold, pl lábkeresztezés, fenék riszálás. "Úristen csak le ne törjön a körmöm" kézmozdulatok. Ezalatt azt értem, hogy mindig kinyújtott ujjak, csipegető tárgy felvételek. Ezek a fura mozgások. A férfi határozott, beállása sármot, magabiztosságot, erőt sugároz. Ha megfogsz valamit, abba szinte kapaszkodsz. Egyenes hát, széles mellkas, nincs pucsítás. Ha leülsz, akkor azért ülsz, mert elfáradtál, és nem azért, mert bájologsz.

Nincs szépészkedés, tükröződő felületen való selfie cuppantások. Ne simogasd magad, ha le akarod tenni a kezed a lábadra, akkor támaszd magad, vagy csak hanyagul tedd oda.

Ilyen apróságokban rejlik. Ha túl sok az apró jel ami inkább nőies, akkor mondják, hogy fura vagy.

2015. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!