Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsonyságom miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyságom miatt nem jön össze egyetlen barátnő sem, vagy inkább a fiatalosabb külsőm miatt?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és 165 centi, talán reggelente 166, nagyon nagy hátrányként élem meg. Igaz volt két barátnőm életemben, mindkettő kapcsolat hosszú életű volt 2 és 1,5 éves, de most 3 éve szünet..., ami miatt egyre frusztráltabb leszek. Ami még pluszba rájön hátránynak, hogy olyan, mintha 18 éves korom óta nem öregedtem volna. Mivel lehetne ezeket kompenzálni? Érdemes egyáltalán kompenzálni?

2014. nov. 5. 19:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szia Gimli milyen volt a napod? A nagy szakállad a baj meg az hogy fejszével rohangálsz és sértegeted a többi szereplőt :(
2014. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%

AMúgy nem értem mit rinyáldáznak az alcsonyak


1.Jó annak lenni (nem vesznek észe, könnyebb lopni, csajokat letapizni mert rögtön eltűnsz a tömegben, az arcod pont a melleiknél van szóval mindig jó a látvány...

2.Magasnak se olyan hű de jó lenni, elvárásokkal van veled szemben mindeni + nincs sunnyogás + észrevesznek mindig.

2014. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Még mindig jobb Gimlinek lenni, mint Legolas-nak nem?
2014. nov. 5. 20:03
 4/25 A kérdező kommentje:
Én nem rinyálok, feltettem egy kérdést, mert 3 éve nem tudok összejönni senkivel sem aki tetszik, megválaszolhattad volna normálisabban is, mert én értem mire célzol, összefoglalva szerinted nincs baj az alacsonysággal, sértegetni meg nem kellett volna.
2014. nov. 5. 20:05
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
konyu valasz a kerdesedre penz es penz na meg a mindenhato penz ugyan minden nonek csak az szamit a te korodban mar elsosorban.
2014. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy agyonkeresem magamat, de van állandó jövedelmem és ha minden jól jön össze megszerzem hamarosan életem első diplomáját ( kicsit megkésve, de hát ilyen világot élünk ) és akkor ez is feljebb megy, de engem nagyon elkeserítene, ha egy csaj csak a pénzem miatt lenne velem. :S
2014. nov. 5. 20:10
 7/25 anonim ***** válasza:

Én Szilszakáll vagyok sajnos... Burárum!



De aki végképp köcsög volt a gyűrűk urában az a kis p*cs tünde volt akit HÁLA A JÓ ÉGNEK lelőnek - legkevésbé se sajnáltam. Akkora arca van mint egy ház, sértegette a törpöket, a magyarhangja rémes és egy hencegő kis farok.

2014. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Haldir volt... :D
2014. nov. 5. 20:15
 9/25 A kérdező kommentje:
Amúgy a Gyűrűk Ura könyvekben minden tünde kb. 200+ cm magas. :D
2014. nov. 5. 20:15
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

"25 éves vagyok és 165 centi, talán reggelente 166, nagyon nagy hátrányként élem meg."


Nem kompenzálni, hanem amit kiemeltem, azt elfelejteni. Mindenkinek vannak előnyei és hátrányai. Még az ilyen szaralakoknak is, mint az első válaszoló, aki nem tudja miért tartják rossz embernek, de most is a sunnyogással, az aljaskodással tud csak érvelni.


Ha volt már barátnőd, akkor tudod, hogy nem olyan k**va nehéz az. Szóval felejtsd el a többit.

2014. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!