Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarom elveszteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van 1 lány, már régóta fűzögetem, de valahogy nem nagyon akar összejönni. Ma beszélte vele 1 találkozót , de nem jött el... Nem tudom hogy megéri-e folytassam. Mert amikor FB-n beszélünk, kb mintha nem is érdekelném.. De én nem akarom elveszteni, szerintetek mit csináljak? A "régi" módszerek, hogy virágot küldök meg ilyen apróságok, még bejöhetnek?

2014. okt. 31. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába.
2014. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem akarom elveszteni.. Szeretem..
2014. okt. 31. 17:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, de ha egyszer nem érdekled... A magyarázatodból legalábbis ez derül ki.
2014. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Barátnője FB éről írtam neki, és ugye azt kérdezgettem, hogy van-e most pasija, és azt írta hogy most alakulgat 1, tök cuki meg minden ilyesmit írt.
2014. okt. 31. 17:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos rád gondolt?
2014. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba.


Legalabb ugy nem ment el, hogy elotte szolt, vagy kussolt es meg sem jelent?

Ha az utobbi akkor eleg gerinctelen volt tole, es egy masodik probalkozas eseten sem tisztel meg azzal, hogy megjelen.

2014. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
3/4 nem biztos... :/
2014. okt. 31. 18:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert most tök jó hogy ezt írja... de ha rád érti akkor miért nem jelenik meg a találkozón és miért közömbös veled?
2014. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nemtudom, már énsem tudtam mit csináljak, ezért írtam ki ide.
2014. okt. 31. 18:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Ha keres van esélyed, ha nem, nincs.
2014. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!