Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tarthatja vissza, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tarthatja vissza, miért nem beszél róla szerintetek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, van egy 20 éves fiú, nagyon közel kerültünk egymáshoz, randiztunk is már. Megkérdezte, hogy hány barátom volt, elmeséltem, hogy 1 hosszú kapcsolat és néhány pár hetes-hónapos, kapcsolatnak nem mondható volt.

Kíváncsi voltam az ő részére is, hogy hány lánnyal volt már, de nem mondta meg, szerinte ez nem lényeg, meg próbálta terelni a szót, elpirult. Gondoltam vagy túl sok, vagy semennyi, meg is kérdeztem, de visszakérdezett, hogy melyiknek örülnék jobban, így ennyiben is maradt a téma.

Két rokonunk azonban ismeri egymást és tudnak erről az alakuló szerelemről, beszélgettek és az ő rokona elmondta az enyémnek, hogy én lennék a srác első barátnője. Az én rokonom azt hitte már tudom ezt, így elmondta nekem, de ez a megérzésem ellenére nekem is új volt.


Fiúk, férfiak... Ti miért nem mondanátok el ilyen helyzetben a lánynak, hogy nem volt még párotok? Egyáltalán nem tartom cikinek , sőt én örülök is neki, hogy én lennék az első, akivel össze tud állni.



2014. okt. 31. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát gondolom szégyenli. Manapság a legtöbb fiúnak már 14-15 éves korától fogva vannak barátnői és lehet ezért mert neki 20 évesen még egy sem volt. Én 18 vagyok és én is szégyenlem.
2014. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert ez nemcsak arról szól, hogy ciki-e. Nem is mindenki gondolkozik úgy, ahogy te, meg mások véleménye nélkül is bántja az ember önbecsülését. Ilyen dolgokról meg nem jó beszélni.
2014. okt. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Azt is elmondanám, hogy még szűz vagyok. Inkább akkor tudja meg, mint később. Ha normális, akkor úgysem menekül el, ha nem az, akkor jobb is, hogy elhagy emiatt.
2014. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Micsoda gondok afrikában meg éheznek
2014. okt. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igen, meg terjed az ebola és a jegesmedvék területe egyre csökken, sőt a bálnákat is a végkihalás fenyegeti. Mégsem erről szól a kérdésem, bármennyire is sajnálom őket.


Többiek: Köszönöm. Igaz lehet, de nem tudom, hogyan vezethetném rá, hogy tudom az igazságot (de közben ne mártsam be a rokonokat), mert én elfogadom úgy ahogy van, nekem ez öröm is, hogy még tapasztalatlan ilyen téren, szerintem aranyos dolog, nem szégyellnivaló.

2014. okt. 31. 01:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit azért csalódtam benned hogy ezt a problémát előbbrevalónak tartod a jegesmacik helyzeténél. Mégis mi a tökömért akarod rávezetni? A másik, hogy ha megkérdi hogy melyiknek örülnél jobban, akkor miért nem válaszolsz? Már rég túllennétek ezen, mi meg foglalkozhatnánk valós problémával.
2014. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én hasonló helyzetben vagyok, mint a fiú, csak én nem szégyenlem, hogy ez van, meg engem a lány nem szeret... :(

legalábbis semmi jel nincs erre... :/ szerencsére nincs összefüggés, hogy mondjuk a tapasztalatlanságom miatt ne szeretne úgy :) kedvel engem nagyonis, csak nála kizárt, hogy ez szerelem legyen :/

2014. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy nyilván jobban tetszene, ha első lennék, mintha 132149861+x-edik... Nem kötelező ide írni. :)


Utolsó srác, ne add fel! :) Egy lánynál sosem tudhatod, mit gondol. Ha nem is ő, de egy másik majd meg fog becsülni és örülni fog neki, hogy még nincs tapasztalatod ilyen téren. :)

2014. okt. 31. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:

nem adom fel :)

ma is lesz buli :D

sajnos nem vele... :(

2014. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!