Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsonyságom miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyságom miatt nem jön össze egyetlen barátnő sem, vagy inkább a fiatalosabb külsőm miatt?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és 165 centi, talán reggelente 166, nagyon nagy hátrányként élem meg. Igaz volt két barátnőm életemben, mindkettő kapcsolat hosszú életű volt 2 és 1,5 éves, de most 3 éve szünet..., ami miatt egyre frusztráltabb leszek. Ami még pluszba rájön hátránynak, hogy olyan, mintha 18 éves korom óta nem öregedtem volna. Mivel lehetne ezeket kompenzálni? Érdemes egyáltalán kompenzálni?

2014. nov. 5. 19:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Rengeteg ellenpéda van - olyannyira, hogy az átlag magassá 175 centi köröl mozog a férfiaknál és a legtöbbnek van barátnője. Sok magasnak meg nincs. Nem a magasságtól függ. vagy ha alacsony vagy szabd rá a stílusod.


Sok híres alacsony ember volt... legyél te a következő. Ha mással nem hát a "hatalmaddal" szerezhetsz magadnak. De inkább próbálj valahogy fejlődni vagy nem tudom...

2014. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ez a kecsketej most kajak igaz vagy csak trollkodsz?:D
2014. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kajak igaz. Tényleg nem vicc, régen itatták is azt aki nem nőtt - bizonyos helyeken legalábbis. Az apámnál bevált neki kb. 170 magasnak kellett volna lenni mert az ő családjában mindenki alacsony másrészt ő maga is az volt amíg el nem kezdték itatni vele... Nem tudom az volt-e a "csodaszer" - de egy próbát megér a dolog...
2014. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
minden csajnak a magas csavo kel ez tok alap ugyertem persze utana eljvarja hogy izmos legy es jokepu. vanak teleg alacsony celebek jah de a celebseg sosem jart barmijen tulajdonsagal aminek lene ertelme anyi a kulombsegg hogy regen a celebek meg volt valami minimalis kulonsleges tulajdonsaga mameg semi xd aki ma alacsony az beszopta akkor is ha nem total rodna mert a nok azonnal kisfiunak nezik kb. egyetlen orvossag van ezelen nem kecsketej meg hujesegek hanem a soksok penz es hatalom mert akkor tokmind1egy mekora vagy.
2014. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én 160 centis, 28 éves férfi vagyok, tehát valakinek még rosszabb. Ettől függetlenül nagyon magas nőket is le merek szólítani. :)
2015. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!