Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tehetek? Hetero lennék,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Hetero lennék, de apám miatt meg útáltam a nőket. Próbáltam fiúkat de nagyon nem vonzanak, és nagyon nem megy. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
apám a hugomat és anyámat imádta, nyalta a seggüket, és mindent megadott nekik. én csak a belém rúgást kaptam egész gyerekkoromban. engem vert, testvéremet simogatta. megkérdeztem miért, amire a válasz: Mert ő lány te meg fiú. a mai napig a fülemben cseng ez és utálom a nőket. viszont így meg magányos vagyok.
2015. júl. 4. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Akkor ne itt GYK lopd a napot, hanem menj el szakemberhez, mivel nagyon sürgősen szükséged van rá.

És mondhatod azt, hogy nem, nincs szükséged rá. Én meg erre azt mondom, hogy de, szükséged van rá.

Mert nem normális, ahogy gondolkodsz, még ha nem is a te hibád. A te hibád az, ha nem teszel ellene.

2015. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ja, pszichológus, minél hamarabb.
2015. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mondjuk van egy fiú akit nagyon aranyosnak találok, de nagyon fiatalka. 14 és fél éves én pedig 20. . . ő meleg. talán vele menne.
2015. júl. 4. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Akkor hajrá! Adj esélyt magadnak! Így élni rossz...
2015. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nehogy má' bu-zi akarj lenni apád miatt. Épp a férfiakat kellene utálnod. Te. . .
2015. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok homofób.

De nem veszed észre, hogy a homoszexualitást magadra erőlteted?

Ahelyett, hogy segítséget kérnél...

És igen, inkább a férfiakat kellene utálnod.

Ez a kérdés szerintem kamu, vagy a kérdező... hát... fura.

És nem azért, mert a nőket utálja, hanem mert nem mer magán segíteni.

2015. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!