Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Apám nemtörődömsége okozhatta-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám nemtörődömsége okozhatta-e azt, hogy meleg lettem?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok és már 14 éves korom óta éreztem, hogy a saját nememhez vonzódom. 19 éves koromra már nem harcoltam ellene... Kerestem a lehetséges okokat.. A neten írnak mindenfélét, hogy ez már születéskor eldől, máshol azt írják, hogy a nevelésen múlik és azon , hogy milyen környezetben nő fel egy gyerek, vannak akik szerint pedig 50-50%-ban nevelés és vele születettség kérdése... Én nem tudom mi okozhatja, de ha abból indulunk ki, hogy egyke vagyok, szüleim 3 éves koromban elváltak és apám sosem foglalkozott velem úgy ahogy egy apának kéne, akkor ez biztosan lehet az egyik okozója... nagymamám és anyukám nevelt fel, sosem volt előttem egy egészséges férfi minta, vagy példakép. Ráadásul mivel gyakran láttam anyát meztelenül (lévén hogy sosem szégyellte magát előttem) úgy érzem semmilyen hatással nincs rám a meztelen női test.. Ellentétben a férfi testtel, ami után mindig is vágyakoztam. Ráadásul a tőlem picit idősebb fiúk, vagy férfiak jönnek be, akik már kellően férfiasak koruknál fogva is. Szerintetek ez egyértelműen a körülményeim miatt alakult így, vagy akkoris meleg lennék, ha a szüleim nem válnak el?

2013. febr. 12. 14:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Én szinte szó szerint így nőttem fel,sajnos,mint te,mégsem fordult meg egy pillanatra sem az a fejembe hogy ne a lányok után érdeklődjek.
2013. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem neveltetés kérdése:)
2013. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek az elsővel.

Én is színt úgy nőttem fel mégsem lettem meleg...

2013. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet külsőleg irányítani. Mikor megszülettél már akkor beléd volt kódolva.
2013. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

ÉN apa nélkül nőttem fel, anyummal nővéremmel, és a rokonságban sincs csak 1 férfi a keresztapám.

Mégsem lettem meleg.

Nem ezen múlik!

2013. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
4-nek igaza van ez beléd van kódolva, senki nem tehet rólla.
2013. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként mikor anyának 2 éve bevallottam, akkor elkezdte keresni magában és a neveltetésemben hibát, pedig próbáltam megnyugtatni, hogy ne magát hibáztassa. Viszont ha ez télleg vele születette dolog, akkor nem értem, hogy miért ítéli el ennyire a társadalom.. :( Sokszor olyan kilátástalannak érzem az élétemet.. bár szerencsére a barátaim elfogadják.. előttük képtelen lettem volna tovább titkolni...
2013. febr. 12. 14:17
 8/31 kovpet ***** válasza:
100%

Csak érdeklődésképp: min változtatna ha kiderülne, hogy örökletes vagy neveltetés miatti vagy rádtüsszentettek a buszon 1 éves korodban és azért alakult ki? Nem mindegy?

Ez van, a meglévő helyzetből kell kihoznod a maximumot (mint mindannyiunknak).

Annak meg külön örülök, hogy a nálad idősebbek jönnek be. :)


Üdv: egy nálad idősebb bi/F :)

2013. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 szamo77db ***** válasza:
91%
Azért ez nem ilyen egyértelmű. Tíz éves koromig én is úgy éltem, hogy gyakorlatilag nem volt előttem férfi minta, amit másolhattam volna. Apámnak olyan munkája volt, hogy hétfőn elment és szombaton jött haza. Egész héten anyámmal voltam, aki ráadásul igen gyakran megvert, mert ő "ideges" volt. És mégis hetero lettem. Kedves Kérdező, ha úgy alakul, hogy marad a meleg állapot, el kell fogadnod és így megtalálni valamiféle boldogságot ebben az életben. Mást nem tehetsz. Ne harcolj ellene, nincs értelme a látszat kedvéért heteroként élni. Ez úgyis megbosszulja magát. Előbb-utóbb kirobban belőled, hogy ez nem a te világod, nem így akarsz élni és teljesen meghasonlasz önmagaddal. Vigyázz magadra!
2013. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem valami hiba, aminek az okát keresni kell. Így születtél és most egy egészséges, felnőtt férfi vagy. Csupán a saját nemedhez vonzódsz, ezzel semmi baj nincsen :)
2013. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!