Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Apám nemtörődömsége okozhatta-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám nemtörődömsége okozhatta-e azt, hogy meleg lettem?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok és már 14 éves korom óta éreztem, hogy a saját nememhez vonzódom. 19 éves koromra már nem harcoltam ellene... Kerestem a lehetséges okokat.. A neten írnak mindenfélét, hogy ez már születéskor eldől, máshol azt írják, hogy a nevelésen múlik és azon , hogy milyen környezetben nő fel egy gyerek, vannak akik szerint pedig 50-50%-ban nevelés és vele születettség kérdése... Én nem tudom mi okozhatja, de ha abból indulunk ki, hogy egyke vagyok, szüleim 3 éves koromban elváltak és apám sosem foglalkozott velem úgy ahogy egy apának kéne, akkor ez biztosan lehet az egyik okozója... nagymamám és anyukám nevelt fel, sosem volt előttem egy egészséges férfi minta, vagy példakép. Ráadásul mivel gyakran láttam anyát meztelenül (lévén hogy sosem szégyellte magát előttem) úgy érzem semmilyen hatással nincs rám a meztelen női test.. Ellentétben a férfi testtel, ami után mindig is vágyakoztam. Ráadásul a tőlem picit idősebb fiúk, vagy férfiak jönnek be, akik már kellően férfiasak koruknál fogva is. Szerintetek ez egyértelműen a körülményeim miatt alakult így, vagy akkoris meleg lennék, ha a szüleim nem válnak el?

2013. febr. 12. 14:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Jó érzés, hogy van azért sok értelmes és normális fiatal is, aki nem rögtön trágár megjegyzéseket ír, csak mert meleg téma van...akármi is az oka annak, hogy valaki homoszexuális, erről az adott egyén nem tehet.....
2013. febr. 12. 15:47
 12/31 anonim ***** válasza:
13%
De a szüleid sem tehetnek róla, hiába vagdalkozol most itt, meg védekezel. A kutyát nem érdekli, hogy buzgány lettél, Istennek veled is csak van valami terve. Éljél nyugodtan, senkit sem érdekel, nem versenyt nyertél, hogy büszke legyél rá. Ne kérkedj vele, és ugyanannyi esélyed van boldognak lenni, mint bárki másnak.
2013. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon félreértettél kedves utolsó hozzászóló! Én nem vagyok erre büszke és nem is kérkedek vele... hibáztatni sem hibáztatok senkit, pusztán az okát akartam megfejteni miért lettem ilyen. Ennyi
2013. febr. 12. 16:00
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Általában azok az emberek vonzódnak a saját nemükhöz, akik még magzati korukban nagyobb mennyiséget kaptak a tesztoszteron hormonból. Ennek oka a sok stressz. Tehát a homoszexualitás nem öröklődik és nem később alakul ki, hanem az anyuka méhében dől el. Minél többet stresszel egy terhes nő, annál valószínűbb, hogy "más" lesz a gyereke.
2013. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nahát ez nekem is új! Be tudnád linkelni ahol olvastad? Érdekelne... Az tény, hogy anya elég stresszes időszakon ment keresztül amíg kihordott...
2013. febr. 12. 21:50
 16/31 kovpet ***** válasza:
100%

Ez nekem is új :)

De mondom, szerintem nem sokat számít az ok.

2013. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

LOL, a nők terhesség alatt olyan hormonviharokon esnek át, hogy még... az a nő, aki nem stresszel terhesség alatt, kómában van.


Az egyetlen, statisztikailag megalapozott hormonális elmélet, amiről hallottam, az a születési sorrendet veszi alapul, ugyanis minél többedik fiúgyermek valaki, annál nagyobb eséllyel lesz meleg (de ez a kérdezőnél, egyke lévén, nem játszik). Ugyanakkor genetikai korreláció is feltételezhető, de ezek is csak elméletek, pontosan nem tudjuk, mitől lesz valaki meleg. Igazából tényleg nem is számít.

2013. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
A születési sorrend elméletről már hallottam én is! Talán ez egy olyan dolog, melynek a pontos oka sosem fog kiderülni.. :)
2013. febr. 13. 08:45
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 17:17-es vagyok


Nem tudom belinkelni, mert nem az interneten olvastam erről, hanem egy könyvben. Nagyon érdekes dolgok vannak benne leírva, mindenkinek ajánlani tudom. Szendi Gábor: A nő felemelkedése és tündöklése.

2013. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy férfiak ezreinek zűrös a gyerekkora, nincs előttük megfelelő, normális apakép, mégsem buzulnak be. Ez kb. olyan szar kifogás, mint, hogy valaki azért lett ratyi, mert sokat csalódott a lányokban.
2013. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!