Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hasznos lenne az iskolákban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasznos lenne az iskolákban beszélni a homoszexualitás elfogadásának fontosságáról?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 20:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%
Mi a facnak?
2012. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%

sztem felesleges. általában az emberiességről kéne sokat beszélni. ott van a gond, hogy a másik ember homoszexuális, zsidó, vagy egyéb, amiről nem is tehet, de erre már egyesek rámondják nagyon szépen h dögöljön meg és hasonlók. na ez a baj. az emberek többsége nem gondolkozik, alapból gyűlöl olyanokat, akiket személyesen nem is ismer, de bizonyos előítéletei már vannak.

nem is a homoszexualistást kéne elfogadni, hanem általában az irántuk érzett gyűlöletet kezelhetné mindenki. aztán olykor a gyűlöletre ők is gyűlölettel válaszolnak, ami megint nem jó, hát ez van, az ember már csak ilyen, nem lehet megváltoztatni.

2012. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem egyszerűen nem kéne, hogy téma legyen, semmilyen szinten. Nem azért, mert a szőnyeg alá kell söpörni a dolgot, hanem mert mindenkinek a magánügye. Mégis kit érdekel, hogy otthon ki mit csinál, ha ezzel másoknak nem árt?

Kicsit más a szituáció, de a sztori érdekes szerintem:

Unokatesóm kislánya (az egyszerűség kedvéért legyen Kati) óvodába ment, volt a csoportban egy cigány kislány. Teljesen normális családból, tiszta gyerek, korának megfelelő értelemmel. Kati odament hozzá játszani, el is voltak jópár órát együtt, mikor Katihoz odament egy másik gyerek és azt mondta, hogy ne játsszon a cigány kislánnyal, mert cigány! Kati meg otthon kérdezgette a szüleit, hogy "Mi az a cigány?" és "Miért nem szabad vele játszani?".

A kiscsaj nem igazán látta a különbséget, mert otthon nem volt téma mások etnikai hovatartozása.

2012. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
10%
Nem, az emberek többsége elutasítja, így inkább ez csak olaj lenne a tűzre!
2012. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

"Nem, az emberek többsége elutasítja"


Pont ezen a hozzáálláson kellene változtatni és felhívni arra a figyelmet, hogy a melegek is teljes értékű emberek.

2012. nov. 3. 20:55
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
De mégis miért? Szerinted milyen haszna lenne az államnak abból, ha elfogadnák a homokosokat?
2012. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy szerintem büntetni kellene a melegeket és az őket reklámozókat, stb...
2012. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

"De mégis miért? Szerinted milyen haszna lenne az államnak abból, ha elfogadnák a homokosokat?"


Nem értem, hogy miért kellene, hogy az állam hasznot húzzon ebből. De ha már ezt mondod, akkor az nagy valószínűséggel állami hasznon lenne, ha nem kellene rendőrökkel és kordonokkal védeni a melegfelvonulást, sőt talán felvonulás sem lenne, ha eleve nagyobb lenne a homoszexuálisok elfogdása.

2012. nov. 3. 21:13
 9/30 anonim ***** válasza:
8%

Na ezaz!

Nem kell vonulgatni. Én sem vonulok, mert heteró vagyok.

Meleg büszkeség? Ez nem érdem, ez egy állapot. Olyan, mintha és büszke lennék rá, hogy barna a hajam és nem szőke.

Nem kell róla beszélni, ha nem tolják az emberek arcába a "problémát", akkor nem foglalkoznak vele

2012. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
"és büszke lennék rá" = "éN büszke lennék rá"
2012. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!