Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, szüleim helyében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, szüleim helyében te is így viselkednél? (lent)

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 03:41
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemled.:)
2012. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm és még 1000x.
2012. júl. 30. 22:37
 43/52 anonim ***** válasza:
:))
2012. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
De már jobb lett a helyzet otthon?
2012. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Legutoljára csak hétvégén szólt be az anyum, kerékpárral jöttem haza ő a 3. szomszédnál volt az utcán pletyisztek, én meg mosolyogtam. Erre hazajön: Miért mosolyogtál úgy, kit láttál már megint? Ez így nem borzasztó, de amilyen gúnyosan tudja ezeket mondani.... De jól vagyok mert felvettek az egyetemre és szeptemberbe..viszlát :DD
2012. júl. 31. 22:10
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

Gratula,hogy felvettek!:)

Akkor még egy hónap és nagyjából fellélegezhetsz.:)

Sok sikert kívánok Neked az egyetemhez,és ráadásként mellé egy megbízható szerelmet!:) Remélem boldog és kiegyensúlyozott leszel!

2012. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, neked is /nektek is boldog éveket kívánok... :D
2012. júl. 31. 22:35
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem viselkednék így .elolvastam .nagyon nem tetszik hogy ezt teszik veled sőt ajánlanám hogy mutasd meg nekik a Prayers for Bobby ,Imák Bobbyért c. filmet főleg anyukádnak és ha ez után is ezeket fogja mondani akkor minél hamarább költözz el ez már elviselhetetlen lessz számodra egy idő után sőt kínozni fog. Ha segítettem kérlek jelezd
2012. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Amugy nem hiszed el de olyan 2 hete vagy mikor ide valaki belinkelte és meg akartam neki mutatni hogy nézzük meg mutattam neki előzetest. Na és akkor neki annyi volt: te nem vagy normális, mit akarsz velem te nézetni, tiszta hülye vagy te is miket nézel. Mondom h. megvan DVD is, azt mondta hogy adjam neki oda, én hülye odaadtam ő meg összetörte :( Igen már lassan megyek otthonról el olyan 2 hét még... :D
2012. aug. 18. 12:39
 50/52 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam azt a filmet csak hallottam róla. De sírás nélkül tuti nembírnám végig nézni.

Szörnyű amit tesz vele az anyja.

2012. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!