Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, szüleim helyében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, szüleim helyében te is így viselkednél? (lent)

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 03:41
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
88%

még hozzá kell tennem, hogy szerintem nem lenne jó ötlet fűnek-fának terjeszteni ezt a meleg témát, mert fizikailag nem lesz egészséges valószínűleg, mert az emberek nem igazán tudják elfogadni a másságot


jó én kivétel vagyok, én igazából leszrom, meg nem foglalkozok ilyesmivel, de ez én vagyok és ez ritka mint a fehér holló


följebb írtad, hogy nem ismerkednél ott a strandon vadidegenekkel, mert mégiscsak Horvátország, meg idegenek stb.

namármost ezt azért sem ajánlom, mert még én is akármilyen jó keresztény gyermek vagyok, ha odajönne egy meleg olyan ismerkedési szándékkal, és én azt venném le, hogy melegnek titulál azt igen komoly sértésnek venném, márcsak ezért is ajánlom a társkeresőket, ahol leírják, hogy igen, bizony nem rest használni az aranyérkenőcsöt

2012. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
82%
Még nincs gyerekem, de teljesen megértem a helyzeted. 21 éves lány vagyok és biszexuális. Viszont időnként úgy érzem, hogy mégis jobban vonzódom a lányokhoz, de szerencsére ez ritkán fordul elő. Van barátom, de szükségem van arra is, hogy egy lánnyal legyek. A baj az, hogy én is egyke vagyok és nem engedhetem meg magamnak, hogy egy nővel költözzek később együtt. Az egykékre ilyen téren még extra nyomás nehezedik. Biztos, hogy szülőként nagyon nehéz ezt elfogadni, de nyugaton a homoszexuális párok is fogadhatnak már örökbe gyerekeket és ez szerintem jó. Én elfogadom a melegeket, az egyedüli, ami zavar, hogy parádéznak! Azon kívül semmi problémám nincs velük, tényleg, hisz részben majdnem én is hozzájuk tartozom. Hiszem azt, hogy épp ezért elfogom fogadni, ha esetleg az én gyermekem meleg lesz, mert tudom, hogy nekem mekkora nyomás ez az egész. Ha a szülő nem áll a gyereke mellett, akkor ki fog? Én azt mondom, hogy egy szülőnek kutya kötelessége mindig és mindenben a gyereke mellett állni és kivédeni! Abban igazuk van a szüleidnek, hogy sok támadás fog emiatt érni, de ha a megfelelő, intelligensebb társaságba kerülsz, akkor ezt teljesen normálisan fogják kezelni. Fel a fejjel! A pszichológus pedig tényleg nem rossz ötlet! 21/N.
2012. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
3%

"Biztos, hogy szülőként nagyon nehéz ezt elfogadni, de nyugaton a homoszexuális párok is fogadhatnak már örökbe gyerekeket és ez szerintem jó"


Hát hogy mi van nyugaton azt nem kell példának venni.Még az kell, hogy lehessen gyereke.Gondolkozzál már!Mi lesz abból a gyerekből ha felnő? "Elferdült" gereket "csinálni"...minek?Hogy egyre betegebb legyen a társadalom?Ha ezt csinálná mindenki kihalnánk. Persze én is elfogadom ha valaki a négy fal között teszi, nem pedig provokál.

2012. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg a nevelőotthonokból ömlenek ki a tisztességesebbnél tisztességesem, hetero keresztények ugye. Nyilván ölelés nélkül felnőni egy otthonban sokkal vidámabb dolog, mint egy meleg párnál....
2012. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
0%
Inkább adnám örökbe a gyereket egy hetero párnak, mint ilyen elfajultaknak!
2012. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

igen, csakhogy azt nem te döntöd el, a heterók pedig nem fognak örökbe fogadni, amíg lehet saját gyerekük is...

Egy örökbe fogadottnak felnőttként jobb lesz visszagondolnia arra, hogy szerető meleg szülők mellett nevelkedett, mint arra, hogy egyedül rostokolt egy árvaházban. És hidd el ez őt nem fogja zavarni, mert nem homofóbnak lett nevelve..

Aki pedig azt írta, hogy fejben dől el: a hülyeség is..sok sikert a gyógyuláshoz...


Ha ennyire hajlamos vagy a depresszióra, szerintem sem ártana felkeresni egy pszichológust. Ne érezd ezt kínosnak, nagyon sokan járnak, és a szüleidnek sem kell megtudniuk, ha te nem szeretnéd. Szerintem először barátot/barátokat kellene szerezni, akkor megnőne az önbecsülésed is, és könnyebben állnál ki magadért a szüleid előtt. Az unoka téma tényleg nem lehet könnyű a szüleidnek ez érthető, de ettől függetlenül ugyan úgy a gyermekük vagy. Remélem, hogy idővel elfogadnak majd, és nem fognak kitaszítani a családból.

És ezt a sok stresszt és belső feszültséget le kellene valahogyan vezetned, ha rám hallgatsz. Valami testmozgás sokat segíthet ilyen időkben (ezt tapasztalatból mondom). Fel a fejjel :)

2012. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 kovpet ***** válasza:
100%

"Inkább adnám örökbe a gyereket egy hetero párnak"


Ez mondjuk nem is kérdéses. A kérdés az, hogy az árvaház a jobb neki vagy egy melegpárnál.


A mondatod másik részét nem is kommentálom.

2012. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
69%
sajnálom, mást hirtelen nem is tudok mondani
2012. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

előző voltam, tömör válasz: a szüleid helyében én nem így viselkednék.

ha vki azt mondja leköpne vkit, nem azzal van a gond, akit leköpne, hanem azzal, aki leköpné a másikat. mert nem emberhez méltó, akkor se, ha nagy hibái vannak a másiknak, és a "köpéstől" biztos h nem fog megváltozni jó irányba a másik.

2012. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim válasza:
58%
a szüleid túlreagálják, de te sem vagy semmi. r*mán vagy?
2012. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!