Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elhiszed te is Magyar Péter...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszed te is Magyar Péter ígéreteit?

Figyelt kérdés
Ma jöttem haza a vonaton és két 20 évesforma gay boy azt dumálták, hogy ő azért szavaznak majd Magyarra, mert bevezeti a melegházasságot. Én ledöbbentem, hogy milyen naivak... Tuti nem fog nekik ilyesmit bevezetni, csak a szavazatuk kell nekik, hisz a vak is látja, hogy Magyar milyen manipulatív nárci..
tegnap 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy nagyon jól sikerült troll kérdés.(sicc)

Arra inspirál, hogy szidjuk Pétert és mellette még lehet a melegeket is.

tegnap 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%
Azki?
tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
53%
Mondjuk azt hallani, hogy MP kétkapuzik, szóval nem lenne meglepő.
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, ennek ellenére megszavazom. Ha ő a szög a fidesz koporsójába akkor be kell verni tövig.
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"kétkapuzik"

lassan már valóban nem találni olyan dolgot, amivel ne vádolta volna meg, ezalatt a pár hónap alatt a Rogán művek.

Idáig egyik se jött be, reméljük így marad.

tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!