Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elhiszed te is Magyar Péter...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszed te is Magyar Péter ígéreteit?

Figyelt kérdés
Ma jöttem haza a vonaton és két 20 évesforma gay boy azt dumálták, hogy ő azért szavaznak majd Magyarra, mert bevezeti a melegházasságot. Én ledöbbentem, hogy milyen naivak... Tuti nem fog nekik ilyesmit bevezetni, csak a szavazatuk kell nekik, hisz a vak is látja, hogy Magyar milyen manipulatív nárci..
ma 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam semmi ilyesmit.

Egyenlőre csak forgatja a trágyát.

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 steven95 ***** válasza:
66%
A TISZÁra fogok szavazni, aminek semmi köze ahhoz ha valaki rossz logikai levezétésből,hiszékeny úton teszi ezt meg, vagy épp erre mutat valaki rá/talál ki egy peldát.
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem, a fidesz fogja bevezetni hogy Szájer és Bese összeházasodhassanak a karmelitában.
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Fake news.

Már szinte mindennel is megpróbálják lejáratni.

ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Ebből is látszik, milyen önző a meleg közösség. Leszarják, hogy amúgy minden más téren milyen vezető lenne MP, hogy hogyan cseszne vagy nem cseszne ki a közösség többi tagjával, mennyire lenne korrupt stb.

Nekem semmi bajom a melegséggel, de egyetlen ígéret nekem még kevés hogy elhigyjem valakiről, jó vezető e vagy sem.

ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

"milyen önző a meleg közösség"


milyen messzemenő konzekvenciákat lehet levonni 2 ember beszélgetéséből, az emberiség körülbelül 6-8 százalékára - gratula

ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem MP direkt nem vállal veleményt, azzal bemocskolhatnak h baloldali. Plusz valjuk be, tenyleg ez a legsurgetobb jelenleg? Nyilvan idovel jo lenne de nem gondolom h ez a prioritas. Majd egyszer.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Ettől azért vannak égetőbb problémák is az országban szerintem. Ez bőven ráér majd, ha a legnagyobb problémák megoldódnak. Amúgy pl mi a barátnőmmel se tudunk házasodni, gyereket vállalni, meg lépni tovább az életben a zseniális gazdasági helyzet miatt, és sokezer fiatal pár van még ezzel így. Előbb talán érdemes lehetne velük is törődni, nem csak a megeleget simogatni folyamatosan.
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
8-assal teljes mértékben egyetértek.
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Jó neked, csak a probléma az, hogy olyan irányba vitte el a dolgot ami nem a kérdésre vonatkozik.
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!