Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már szexuális élményeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szexuális élményeket aktívként (orál vagy anál) nálatok jóval idősebb és nem túl vonzó bácsival?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy voltatok e már annyira kanosak, annyira nem volt más lehetőségetek a szexre, hogy belementek kalandba mondjuk 60+os, nem túl vonzó, igénytelenebb, kövérebb, stb. idős bácsikkal, csak azért, hogy kielégüljetek. Csak aktívként orális vagy anális szexben.

Megbántátok? Tényleg annyira nem volt más lehetőség? Vagy akár még izgatott is a helyzet, hogy egy nálatok jóval idősebb férfi elégít ki titeket?



szept. 16. 17:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Azért is jutott eszembe a kérdés, mert van itt egy 60 év körüli, kövér, nagy pocakos meleg férfi, és kíváncsi vagyok vajon neki vannak kalandjai? Biztos ő is vágyik a fiatal és jó testű fiatal fiúkra. A mozgása és az öltözködése alapján lehet látni, hogy meleg. De igénytelennek amúgy nem mondanám, mert biztos fürdik és tisztálkodik rendesen. Csak kíváncsi vagyok kinek van gusztusa ahhoz, hogy engedi, hogy egy ilyen férfi a szájába vegye a f*kát vagy megd*gja.
szept. 16. 17:59
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

50 felettivel volt és passzívként. Nem volt túl vonzó, de nemcsak a kielégülés miatt csináltam, hanem mert izgatott ez az apatest-feeling. Nem bántam meg, mert egy perverz vágy kipipálva a bakancslistámról, de nyílván nem csinálok majd belőle rendszert.


(Amúgy aktívként nem mentem volna bele, mert pont az a tudat izgatott, hogy egy öregedő, pocakos,unokás nagypapa megdug és használ engem).

22/F

szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár pont nem erre irányult 😅 azt tudom, hogy sok passzív hajlamos idősebb férfiakhoz, "apukákhoz" vonzodni
szept. 16. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyugdíj előtti kollégámmal történt: nem tudta hogy nyitott vagyok kisebb fiús játékokra, de egyszer szóba hozta és hagytam magam. Először simogatta a farkamat nadrágon keresztül, aztán rávett hogy lecumizzon. Isteni volt!

Pont ahogy írtad,kérdező: jóval isősebb,nem túl vonzó bácsi,izgató volt a helyzet. Nem bántam meg.

tegnapelőtt 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te hány éves voltál akkor? És miért volt izgató, ha külsőre taszított?
tegnapelőtt 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam és a helyzet volt izgató. Hajtott a kíváncsiság is és nagyon is jól csinálta. A közeledése is pozitív hatást keltett, így eltörpült a "bácsiság" kérdése. Ebből is az következik számomra, hogy az életkor és a kinézet nem olyan lényeges, ha van ápoltság, kedvesség, bizalom, őszinteség stb.
tegnapelőtt 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értelek. Nálam mondjuk nagyon sokat számít, hogy külsőre vonzónak találjam az illetőt. Voltam már nálam idősebb férfival, és hiába volt szimpatikus, barátságos, kedves és figyelmes, nem esett jól vele sem a csókolózás, sem az, hogy bevegyem a számba a péniszét, mert külsőre nem volt vonzó, így kellemetlen érzést keltett az intim helyzet. Nyilván annak a bácsinak te nagyon is vonzó voltál, ritka jó lehetőség neki, hogy egy fiatal fiút elégíthet ki kora és kinézete ellenére. De például nem engedném akárkinek, hogy bevegyem a szájába a péniszem, hiába ügyes, mert a tudat és a látvány lelombozna.
tegnapelőtt 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ember, annyi féle. Nincs ezzel baj.

Számomra az ápolatlanság, ami a legjobban lelomboz.

Persze ez nem azt jelenti, hogy bármikor, bárkivel intim kapcsolatba kerülök.

tegnapelőtt 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!