Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gondolkodtál már azon, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtál már azon, hogy mi lesz veled melegként idősebb korodban, van párod, akivel együtt öregedhetnél meg, esetleg ha lesz olyan Magyarországon, melegeknek szánt idősek otthonába mennél?

Figyelt kérdés
szept. 7. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Magyarországon sehogy sem akarok megöregedni. Inkább akkor valaki lőjön le.
szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"melegeknek szánt idősek otthona"


Az a Magnum. :)

szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem (ha még élhető lesz a Kárpát-Medence), akkor 40-50 év múlva nem lesz olyan nagy dolog már az, ha valaki meleg... legalábbis remélem :D egyelőre abba az irányba haladunk, hogy folyamatosan nő az elfogadottság.


Egyébként én idősként a lehető legtovább szeretnék a saját otthonomban maradni. Ha nem muszáj, akkor nem megyek idősotthonba. Nagyapám 85 még tökéletesen el tudja látni magát, dédszüleim 90+-san is egyedül éltek segítség nélkül, remélem én is ilyen leszek. Vagy esetleg lesz egy házigondozó robotom :)))

szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen foglalkoztat.


Szeretnék meghàzasodni, gyerekekt, de ennek nem sok realitàsa. Magyarorszàgon meg konkrétan semmi.

szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már bőven középkorú vagyok, hosszú ideje egyedül élő. Ahogy ezt is tudomásul vettem, úgy azt is, hogy egyedül fogok megöregedni és csak és kizárólag magamra számíthatok.

Nem megyek be soha semmilyen otthonba,de magam mellé sem keresnék azért társat, hogy az ápolgasson,stb.

Szerencsére jó egészségi állapotban vagyok,de az életmódommal ezért teszek is. Egyébként pedig nemhogy együtt "öregedő",de semmilyen párkapcsolat nem látszik a láthatáron, ebbe bele kell nyugodni. Nem félek sem az öregedéstől,sem a haláltól. Az élet része mind a kettő :)

szept. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 everlight ***** válasza:
Bi vagyok de se női se férfi párt nem akarok ahogy gyereket se.Én azt terveztem hogy ha igazán beteg leszek öngyilkos leszek,legyen az akár öreg koromra vagy jövőre.
szept. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!