Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb nők meg szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők meg szoktak sértődni, ha bébinek szólítom őket?

Figyelt kérdés
23 F

febr. 29. 05:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Eleve bunkóság.

Idősebbek felé meg tiszteletlenség.

febr. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha egyut jartok el lehet sutni 1x 3x szerintem :D
febr. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Még a veled egykorúnál is tahóság és bunkóság így szólítani.
febr. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Csak meg jegyeznem kedves 3as csendesen, hogy a nok a tahokat meg a bunkokat nagyon is csipik!
febr. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fognak megsértődni,ha recsegve dugod őket és közben bébizel.Ki sem akarnak majd engedni a lábuk közül.
febr. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ezt úgy venné bárki egy bensőséges kapcsolatban.

Azon kívül meg nyilván senki sem veszi jó néven.

febr. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy hány éves, hanem attól, hogy milyen kapcsolat van köztetek. Mondjuk egy boltban egy eladót így szólítasz, az elég hülyén hangzik. A megsértődés nem jó szó rá, inkább csak ostoba bunkónak nézne.
febr. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól, akkor megsértődnek rajta. Ha jól nézel ki, akkor nedvesedik tőle a bugyi.
febr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ennyire kötött embereket:):) Ha nem bunkóságból mond az ember valamit, akkor senki nem sértődik meg, és ha normális a nő, és elsőre mondod, és ha nem annyira tetszik, szólni fog.. Ezért bírom én a délieket, nem bonyolítják túl a dolgot.. Egy hotelben úgy alakult, hogy egymás után három koraeste is valamit kérnem, kérdeznem kellett a recepcióstól, a harmadik este már úgy fogadott, hogy " Hola Guapo, otra Problema también?" Szóval " na (szépfiú/jóképűm) már megint van valami?" Akadtam volna ki, hogy te úr isten, a párommal voltam ott, mit humorizál ez itten..
febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mamakislányok!
márc. 2. 03:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!