Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz az, hogy ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy ha az embernek idősebb szexpartnere van akkor az csak kihasználja a másikat, mert fiatal vagy ez nem minden esetben igaz?

Figyelt kérdés
febr. 26. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem minden esetben.

Sokat segítettem neki, tanulásban, magányában, kérdéseiben, s a szexről is sokat tanult tőlem.

Megszerettem a lányt, sajnos vége lett.


45/F

febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Mindegy hogy hány éves vagy mert szex kapcsolat olyan mintha célnak megfelel de párommal való szexnél nincs. Akivel mondjuk gyereket is akarok és adott esetben még védekezni sem kell.
febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem minden esetbe. Ez függ a kapcsolat jellegétől is. De túlnyomó többségében sajnos igaz!
febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kisördög1 ***** válasza:
100%

Ez nem kihasználás, inkább egy kölcsönös élvezetre aapuló kapcsolat, ami mindkét félnek jó valamiért. Hogy miért és meddig tart az a résztvevő feleken múlik.

A szexkalandtól a házasságig bármi lehet

febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam így fiatalon egy idősebb kolléganővel. Végülis lehet, hogy csak kihasználta a fiatalságomat. De nem bántam egyáltalán!
febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de tudod mit? Használják ki a testemet, nem veszem zokon :D
febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindig igaz és sosem lehet tudni.


Ezzel a legtöbb esetben a féltékeny emberek próbálják győzködni a csajokat.

febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!