Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első allakom egy sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első allakom egy sokkal idősebb férfival mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, és még nem voltam senkivel. Nemrég viszont megismerkedtem egy jóval idősebb (kb +30 év) férfival, akinek egyértelműen bejövök. Az igazat megvallva nem tudom, hogy miért de engem is vonz ő, és eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne ha…

Mielőtt lehordanátok elvált emberről van szó, tehát mindketten szabadok vagyunk, ebből a szempontból nincs gond.

Mire számítsak ha eljutok vele az ágyig? Vevő lenne egyáltalán arra, hogy “betanítson”? Mennyivel másabb a helyzet mint egy korombelivel?

Esetleg akinek van hasonló története szívesen olvasnám el a tapasztalaitokat.



febr. 27. 09:38
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

*alkalom

elnézést, az elírásért

febr. 27. 09:39
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyban az a legfontosabb, hogy meglegyen a vonzalom, bizalom, rokonszenv. Hogy ki hány éves, nincs jelentősége. Valószínűleg nem ő lesz az, akivel leéled életed hátralévő részét, de ha ez nem szempont, akkor semmi akadálya, hogy vele szerezd meg első élményeidet ezen a téren.
febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%
28 évesen nem ezen kellene gondolkoznod, hanem már csinálnod kell. Nem vagy már fiatal és nem is vagy tini, nincs is rendes szerelemi kapcsolatod, hogy arról álmodozàl jaj milyen lesz az első. Meg leszel alaposan ketyintve egy 60 éves ember által és kész ennyi. Semmi sem fog változni, csak tudod milyen a szex.
febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mivel vonzódsz hozzá, simán lehet egy jó szex belőle! A pasi sem lesz kapkodós, és tapasztalt is! Tehát csak nyerhetsz a dolgon! 40+ f
febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Szexben jobb lesz, jobban megdug mint egy 25 éves, de kérdés egyébként mennyire jöttek ki.
febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem se agyalj rajta sokat, ha meg van szimpátia. Lényeg hogy tényleg figyelmes legyen.
febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ennyi idősen már nincs mire várni ha tetszik csinald vele
febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, de az idősebb nő, fiatalabb pasi párosítás már bejött.
febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Az kérdés, miért nem voltál még férfivel az elmúlt 10 évben.

Szerintem mindenképp mondd el neki, hogy tapasztalatlan vagy.

Hogy idősebb, nem fontos dolog, de talán még pozitívum valamennyire: jobban fog értékelni.

febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%
Ha eddig vártál, pont egy vénemberrel akarod először?
febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!