Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első allakom egy sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első allakom egy sokkal idősebb férfival mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, és még nem voltam senkivel. Nemrég viszont megismerkedtem egy jóval idősebb (kb +30 év) férfival, akinek egyértelműen bejövök. Az igazat megvallva nem tudom, hogy miért de engem is vonz ő, és eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne ha…

Mielőtt lehordanátok elvált emberről van szó, tehát mindketten szabadok vagyunk, ebből a szempontból nincs gond.

Mire számítsak ha eljutok vele az ágyig? Vevő lenne egyáltalán arra, hogy “betanítson”? Mennyivel másabb a helyzet mint egy korombelivel?

Esetleg akinek van hasonló története szívesen olvasnám el a tapasztalaitokat.



febr. 27. 09:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele! ;)
febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
78%

Én sem gondolkodnék ezen, ha megvan a szikra, akkor tedd meg. Csak tényleg mondd el neki, hogy szűz vagy. (Ha erre negatívan reagálna, akkor meg legalább kiderül, hogy milyen valójában.)

Én 27 évesen vagyok szintén szűz, és nagyon vonzódom egy 50+ férfihez, simán belemennék, hogy ő legyen az első, ha lehetne rá lehetőségem.

febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%
Bármi lehet. Ez helyzetfüggő. Én mindenesetre mindent megadtam amire a lány/nő vágyott.
febr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Én hozzád /hozzátok képest hamar vesztettem el, egy idősebb férfival, én 16 voltam a párom 27 volt akkor, sose bántam meg, hogy nem a korosztályomból választottam egy olyat akinek mindennél fontosabb a saját orgazmusa.

Szerintem már a 25+ korosztály jó, a 40+ isteni, egyszer volt alkalmam egy idősebb férfival szexelni, szerintem sose volt még olyan a szex azóta se.


Nem feltétel, hogy csak egyszer szexeljetek, tényleg a férjed is lehet, ne törődj mások véleményével. ✌️

márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!