Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első allakom egy sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első allakom egy sokkal idősebb férfival mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, és még nem voltam senkivel. Nemrég viszont megismerkedtem egy jóval idősebb (kb +30 év) férfival, akinek egyértelműen bejövök. Az igazat megvallva nem tudom, hogy miért de engem is vonz ő, és eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne ha…

Mielőtt lehordanátok elvált emberről van szó, tehát mindketten szabadok vagyunk, ebből a szempontból nincs gond.

Mire számítsak ha eljutok vele az ágyig? Vevő lenne egyáltalán arra, hogy “betanítson”? Mennyivel másabb a helyzet mint egy korombelivel?

Esetleg akinek van hasonló története szívesen olvasnám el a tapasztalaitokat.



febr. 27. 09:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy gondolod, de számíts arra, hogy a potencia lehet nem 100%. Szóval ha van önértékelési gondod ez a padlóra vághat.
febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként egy közel 60asnak már minden nő bejön ha fiatal 😅😆
febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%
Szokatlan kérdés pláneegy szűz 28 évestől?? Meg az is lehet higy ez nem valós kérdés hogy szépen fejezzem ki magam😀😁
febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

A párom és köztem 22 év van. Nem voltam szűz, amikor megismertem, viszont nagyon kevés jó tapasztalatom volt előtte szex terén. Viszont vele tanultam meg élvezni és sokszor mondja, hogy milyen jó lett volna, ha ő lett volna az első és tényleg. A korábbi tapasztalatok nélkül meglettem volna és ha vártam volna pár évet, akkor lehetett volna az első. 28 évesen ismertem meg és 25 évesen vesztettem el. Vki írta itt, hogy már rég csinálnod kellene... Baromság! Semmit sem kell, ha nem akarod.. Én is "kényszer" hatására mentem bele az elsőbe, utána évekig futottam ugyanazokat a köröket defektesebbnél defektesebb pasikkal, mert meg akartam felelni az elvarasoknak. Mire megtanultam nemet mondani, akkor toppant be a mostani párom.

Ami a kérdésedet illeti, azt tudnod kell, hogy az életkor semmire sem garancia, maximum jobbak az esélyek. Mindenesetre mondd el neki, hogy szűz vagy, hogy ő is képben legyen. A reakciója el fogja dönteni a kérdést, hogy jó ötlet-e. Egy idősebb férfi azért jobban tudja a dolgát, türelmesebb, mint egy fiatal, ez személyes tapasztalat. A libidó pedig szintén nem a kortól függ, inkább beállítottság kérdése. Nyilván ezt is megérné előbb kideríteni, de egy jól karban tartott 50-60-as férfi igenis tud teljesíteni, ez tapasztalat! 😉

febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem tom. Ha megvan a kémia, akkor hajrá, bár engem egy ráncos test nem hoz lázba. De ízlések és pofonok.
febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%

Én is 25 vagyok most, 24 évesen (pár hónapja) veszítettem el egy 54 éves férfival, akivel össze is jöttem.

Szerintem elsőnek teljesen jó :) annyi, hogy pl.az én párom gumiban lekókad sajna (de ez talán nem is korfüggő). Nem érez benne semmit. Amúgy nincs más baj. Plusz, a libidója munka-függő is. Ha stresszes és szorong, akkor nincs szex sem. De sztem mondd el neki, hogy még szűz vagy, és akkor úgy fog hozzád állni

febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Akár férjhez is mehetsz hozzá, ha ennyire szimpatizálsz vele. Én nem vagyok a nagy korkülönbség ellen.
febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
#16 Ez azért már beteges
febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Senior Séf ***** válasza:
42%

Az idősebb pasikkal egy baj van; a ruha. Jótékonyan eltakar olyan dolgokat, melyek az öregkor folyományai, és khm...izé... Nem túl gusztusosak. Első együttlétre talán nem ajánlanám.

65F

febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#18 nem érdekelsz
febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!