Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 30 feletti passzív miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti passzív miért talál annyira nehezen aktívat szexre?

Figyelt kérdés

Mostanában 'mindenki' passzív.


De egy életkor felett már főleg csak passzívok állnak velem szóba, pedig igazán jól esne, ha egy pasi megdugna, ő lenne az aktív.


Máskor valahol azt olvastam, vagyis már több helyen, hogy egy harminc feletti, de főleg ha még idősebb férfit nem akarnak megdugni, inkább tőle várnák el.


És mellé még szőrös is vagyok.


A fiatalabb srácok illenek inkább a passzív szerepbe.


Egy ilyen férfit mint én is, aktív szerepben tudnak elképzelni.



Ez igaz lehet?

Vagy ha nem, akkor mi az oka?



júl. 18. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, haverom pocakos kövér 40-es, sorra jut neki a sportos, jól kinèző, szemtelenül fiatal aktívakból. Szóval az, hogy a fiatal legyen passzív, biztos nem igaz.
júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jani Belucci ***** válasza:
72%
A helyzet az, hogy az aktívak nagy része túl punci ahhoz, hogy ledomináljon egy szőrös érett férfit.
júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
30 alatti is nehezen talál
júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
#2 Nyilván az nem opció, hogy nem jön be nekik egy szőrös idős fickó..
júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki 18-20 evesekkel akar dugni
júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
En sem tudok elkepzelni egy idosebb sracot (40+ kategoria), hogy passziv legyen. Pedig en is passziv vagyok, remelhetoleg en is leszek meg 40+-os valamikor, de hat akkor is. Aktiv szerepben viszont annnyira nincs gond. Kicsit olyan, mintha a bolcsesseg kivaltsaga, hogy dughat az ember... 😅 Elvileg a gorogoknel is az volt anno, hogy az idos bolcsre biztak a fiatal sracokat, hogy tanitsa oket szexualisan, aztan az meg mindegyeket dugta folyamatosan.
júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig idős korban már nehezebben működik az erekció, meg a teljesítőképesség se a legjobb, logikusabb Szerintem hogy a fiatalabb fél aktív.
júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

45éves aktív vagyok

Szőrös, kopasz, kis pocakkal.

És így is akad aki bepróbálkozik hogy megdugna

Nagyon izgatja hogy férfit dugjon,

Szerintem amit elfelejtenek mindíg a panaszkodók leírni.

Nincs helye

Titkos

Nem tud utazni

Nem ér rá.

Nem lehet hogy itt van a bibi veled kérdező?

júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En imadok idoseket kenyeztetni. 60-100-ig van sok akinekbmeg felall. Aztan hasra forditom es betoltom neki a nedut.
júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol nezel ki akkor talalsz
júl. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!