Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok fiatal (huszonéves) meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal (huszonéves) meleg miért akar nálánál 15-20 évvel idősebb férfiakat?

Figyelt kérdés
Azon kívül persze, hogy a másiknak biztosabb az egzisztenciája? Nekem is van egy ilyen ismerősöm, asszem 26-28 éves, a párja meg akár az apja is lehetne. Mik az indokok illetve mit gondoltok erről?

szept. 15. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Én 35 vagyok, de több 20 év körüli srác próbálkozott már nálam. Egzisztenciámról nem tudtak semmit, inkább a férfias megjelenés ami miatt próbálkoztak.
szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nincs két hete, hogy egy 26 éves srácnak kellett elmagyaráznom,hogy " kösz nem ".

Ő azzal jött,hogy a kinézetem,stílusom miatt úgy érzi, szeretve lenne és biztonságban, boldogságban érezné magát. Nagyon nagy szeretethiánya van, ez megérzésem !


55/F

szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert bennük már nem a kalandozó tinit látják, hanem azt akivel lehet komolyabban is ismerkedni stb.
szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként a szívem szakadt meg, amikor a srác letört arcát láttam,de az ő érdekeit néztem. Neki korabeli mellett van a helye...


# 2

szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2) szerintem is, valami kötődési probléma lehet. Sokat randiztatok?
szept. 15. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
A kérdésed annyira tipikus szóhasználattal van hogy mindig felismerem. Főleg hogy mindig hasonló kérdésed van. Nincs sikered és zavar, hogy másnak van? Vagy mi a lényeg? Miért zavar Téged MÁSOK élete ha az nem olyan mint a TE életed. Tuti te vagy az a csávó is aki a napokban írt egyik 40-es pasikról szóló kérédésben is kioktatta a kérdezőt.
szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6) neked nem boldog a párkapcsolatod, vagy mi triggrrelt ennyire a kérdésben? Én csak az okokra vagyok kíváncsi. Heteró lány ismerőseimnél egyértelműen a szempont a biztos egzisztencia, meg hogy a másik nem fog félre lépni.
szept. 15. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Lehet így szántad és én keverlek valakivel. De a feltételezés nekem fura, hogy te azt gondolod (akár nőkről) hogy valaki nem azért van valakivel mert tetszik neki hanem érdekből vagy másból. Durva hogy szerinted ez lehetséges opció és szerinted az idősebb fél nem venné ezt észre...
szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ilyen apakomplexus/kötődési zavar/biztonságérzet lehet a háttérben.
szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs errek semmiféle indoka, ki mire bukik.

Mindenkinej más és más a szexuális vonzalma.

Fiatal meleg fiúk sokszor vonzódnak az idősebb férfiakhoz, fiatal leszbikus lányok meg az 50 plusszos nőkhöz.

De az a heteró világban sem ritka.

Nemrég olvastam egy szexpartner kereső oldalon, hogy egy fiatal 20 éves lány, 60 plusszos férfiakat keresett. 🤷‍♂️

szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!