Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon miért nem lehet nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem lehet nekem olyan párom, miért nem tudok találni olyan fiatal srácot mint Ralf Schumachernek van? (ez csak egy példa)

Figyelt kérdés

[link]



Itt a srác nyilvános profilja.

[link]



Sokkal fiatalabb mint a 49 éves Ralf.


És tuti nem a pénze miatt van vele, hiszen a srác is tehetős, jó iskolai végzettség, plusz Dél-Afrika és Nizza között ingázik. Már ez mutatja, hogy bőven gazdag, tehát nem a pénz miatt van az idősebb emberrel.



Vajon én, aki még nem vagyok 49 sem miért nem találok ilyen srácot?

És nem csak a kor, hanem aki hasonlóan néz ki.


Azt mondják esélytelen az ilyen kapcsolat, aztán tessék, hát itt van.



júl. 17. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem vagy híres.
júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Mert már jönnek is az igények, legyen fiatal, legyen jóképű stb. A párodat akkor találhatod meg, amikor túl tudsz látni a külsőségeken és nem úgy keresgélsz, mint ha csak egy öltönyt vennél a ruhaboltban.


És a sikeres ember legfőbb ismérve, hogy nem a gyakorin panaszkodik. :)

júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Szimpatikus és jóképű srác, de pont az a "típus", aki mellett fél órára sem lennék nyugodt.Sosem jöttek be ilyen tökéletes emberek, még akkor sem,ha ők próbálkoztak volna ismerkedni.
júl. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 szóval: világhírű. Tudom, hogy meleg kategória, de bizonyára tudod, kb. minden ismertebb focistának modell/modell külsejű barátnője van. De pl. az ismertebb zenészek, színészek sem a 10 kiló súlyfelesleggel rendelkező, átlagos arcú, dohányboltos eladóval szoktak járni. Más körökben mozognak, és nagy a merítési lehetőség. És az is általános náluk, hogyha középkorúként keresnek új párt, akkor az jóval fiatalabb. Egyébként meg a 49 éves Ralf elég jól tartja magát, sármos.
júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs olyan külsőd akkor nem fogsz olyan srácot találni, ennyi az egész xd
júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jani Belucci ***** válasza:
Ott rontod el a dolgot, hogy egy idealizált képet kergetsz, és másokhoz hasonlítod magad. Honnan tudod milyen srác ez? 40+-osként igazán tudhatnád, hogy nem attól lesz jó egy kapcsolat, hogy a másik milyen jóképű. Ebből a kérdésből tökre az jön le, hogy fogalmad sincs milyen egy kapcsolat, és azt sem tudod, hogy neked mire lenne szükséged.
júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írnám, hogy az ilyen kategóriájú srácok a jól karbantartott, sportos daddykhez vonzódnak, mint Ralph, de egyik pocakos, túlsúlyos haverom egymás után kapja meg a 9/10-es kinézetű srácokat 16-20 között, közössègi oldalakon és szexpartnerkeresőkön. Fogalmam sincs, mi lehet a baj, de ha neki dijerül, neked sem lehetetlen.
júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az élet minden területén annyira szerencsétlen vagy mint amennyire beteg agxú! Azért!
júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!