Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Létezhet az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Létezhet az hogy sehogy nem bírod az anált? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy létezhet az hogy nem vagyok képes az anál-ra? Voltam már több férfival, de egyiket sem élveztem mert fájt. Óvszerrel és síkosítóval sem (több fajtával) illetve csak síkosítóval sem élvezem. 17cmes dildó tágítással próbáltam az aktus előtt de nem lett jobb.


Volt amit persze azért nem élveztem mert tövig nyomták, de valakinek az se gond.


Illetve a legtöbb esetben belül 1-2 cm-re lévő részen fáj, így ötletem sincs mitől.. Ötlet?



aug. 18. 17:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Helyzetjelentő.. Örülök hogy megkérdeztem és válaszoltatok, most itthagyom mit tettem a helyzet javításáért hogyha mások is küzdenének ezzel..


Szóval, igazatok volt benne hogy rástresszelek úgyhogy itthon egyedül próbálkoztam, körülbelül 5-10perc síkosítós ingerléssel majd ujjazással, utána VALÓBAN sok síkosítóval bekentem a dildót és nem erőszakosan csak nyomkodtam be amíg kellemesnek éreztem teljesen betolni. Onnantól már nem volt megállás és rákaptam.. Azóta majdnem minden nap csinálom magamnak. Úgyhogy ideje írnom egy fiúnak.. :P Nem kérek DM-eket, erre találok embert. Hehe.


Köszi srácok!

aug. 22. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!