Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan melegek, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan melegek, akik hisznek a természetfeletti dolgokban?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak vallásos dolgokra gondolok, hanem egyebekre is. Ti le meritek írni a társkereső oldalakon?

Vagy hogyan látjátok ezt? A melegek inkább materialisták vagy egyistenhitűek?

Én nyíltan nem merem megmondani, de istenhívő melegeknél szoktam próbálkozni olyasmikkel, hogy egy párbeszédben elejtem, hogy "istenek", de eddig mind kijavított, hogy csak egy isten van.

Szóval olyannal még nem sikerült ismerkednem, aki esetleg újpogány, wicca vagy legalább nyitott más hitekre is.

Azt pedig még végképp nem mertem soha senkinek elmondani, hogy hiszek más dolgokban.



aug. 11. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem akarsz meggyőzni, hogy csak az az igaz, amit te hiszel, addig "nem érdekel", miben hiszel.
aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk szerintem nem igaz.

Főleg nem egy kapcsolatban. Szinte mindig konfliktushoz vezet az eltérő nézőpont.

aug. 11. 13:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen
aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyéni felfogásom van a hitről

Soha senki előtt nem szégyelltem erről beszélni ha szóbakerült.

Katolikus nevelést kaptam, de az nagyon messze áll a valóságtól, nem beszélve arról hogy nem is 1pappal beszélgettem és mind osztotta a véleményem vagy el is fogadták

Hogy ez csak egy üzlet ami a templomban megy nem igaz hit.

Köze nincs a valódi Bibliához.

Röviden tömören Szeret elfogadás megbocsátás.

Nem Atya fiú Szentlélek.

Anya apa gyermek.

aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Én csak a bizonyítékoknak hiszek, de ha elég nagy kolbász van a gatyádban, akkor bármiben.
aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Spirituálisként wiccá-ra nyitott vagyok, de többistenhitű hindu világra nem igazán. Fantasy-ként igen. Amúgy ki volt írva társkeresőn a spiritualitásom, eléggé sokan is írtak amiatt. Valaki konkrétan csak amiatt érdeklődésként és semmit sem akart. Párom keresztény, de - nem elvakult módon - nyitott lett mellettem és megtaláltuk a közös pontokat.
aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6+

Sőt: konkrétan spirituális hittel tartottam ki és húztam ki óriási bajból. Azóta még nyitottabb a kereszténysége helyett. :-)

aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Három olyan dolog is van az életemben, amikor konkrétan az életemet óvták meg. És nem tudom, hogy ki.

Illetve tavaly történt két dolog, ami sok mindent hihetővé tett, illetve még jobban hihetővé.

Véletlenekben is ezért nem hiszek .

aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ennek örülök.
aug. 11. 20:51
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Én sem szégyellem ,hogy hiszek Istenben,és én ezt nem is szoktam eltitkolni.Azt viszont nem szoktam elmondani ,hogy hogyan tapasztaltam meg azt ,hogy van Isten.Ez annyira személyes ,hogy nem szoktam róla beszélni csak olyanokkal akik a bizalma élvezik.Hozzáteszem engem az hogy ki hisz és ki nem hisz,ki miben és hogyan hisz annyira nem érdekel.mindenki saját magánügye .De az jól esik ha senki nem próbálja meg rámeröltetni ,a saját hitvilágát,világnézetét.
aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!