Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan melegek, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan melegek, akik hisznek a természetfeletti dolgokban?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak vallásos dolgokra gondolok, hanem egyebekre is. Ti le meritek írni a társkereső oldalakon?

Vagy hogyan látjátok ezt? A melegek inkább materialisták vagy egyistenhitűek?

Én nyíltan nem merem megmondani, de istenhívő melegeknél szoktam próbálkozni olyasmikkel, hogy egy párbeszédben elejtem, hogy "istenek", de eddig mind kijavított, hogy csak egy isten van.

Szóval olyannal még nem sikerült ismerkednem, aki esetleg újpogány, wicca vagy legalább nyitott más hitekre is.

Azt pedig még végképp nem mertem soha senkinek elmondani, hogy hiszek más dolgokban.



aug. 11. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#8: mesélnél ezekről a történésekről részletesebben?
aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, mesélnék róla, de inkább privátban, ha nem gond.


# 8

aug. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: persze, írj! :)
aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!