Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti, melegek hogyan jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, melegek hogyan jöttetek rá, hogy a saját nemetekhez vonzódtok? Aktívak vagy passzívak vagytok? A szopást vagy a dugást szeretitek jobban? 19/F, bi

Figyelt kérdés

aug. 13. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Passziv, igazábol mindigis kiváncsi voltam milyen lehet szopni vagy milyen lehet ha megdugnak, aztán mikor kipróbáltam fiúval és először szoptam illetve dugtak akkor teljesen rájöttem. Szopni is imádok de ha választani kell jobban szeretem ha dugnak
aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Imádok szopni, óvodás korom óta. Azt is szeretem ha engem szopnak le, de dugni nem szeretek, az valahogy utálatos nekem.
aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a fiúk mágnesként kezdték vonzani a tekintetem (amit a mocsok homofóbok között nagyon fájdalmas volt titkolni), míg a lányok számomra teljesen érdektelenek maradtak.
aug. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

13 evesen

Aktiv vagyok

Szopast nem szeretem, de a dugast annal jobban

aug. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én eleinte 10-14 évesen egyszerre voltam szerelmes lány és fiú osztálytársba. Tökre azt hittem, hogy ez így természetes amíg rá nem jöttem, hogy egyik vonzalmam a többségben undort keltő, ocsmány szavakkal illetik és titkolni ajánlatos. Először lánnyal feküdtem le, 17 évesen. Nem volt nagy élmény. Aztán ugyanabban az évben összejött egy fiúval. Nagyon kedves, tapintatos, türelmes srác volt, bevezetett a dologba és ennél maradtam. Egy darabig kérdéses volt hogy aktív vagy passzív leszek. Aztán kiderült hogy a passzív szerep nem nagyon jön be, semmi örömöm nem volt ha engem dugnak. A szopás viszont oda-vissza kiválóan működik, jobban szeretem mint a dugást, de azt is megteszem ha a partnerem időnként igényli.
aug. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 13 evesen tetszett par fiu az osztalybol, bar tudtam hogy ez nem helyes, a 90-es evek kozepe fele volt ez
aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
8 évesen megkóstoltam apám farkát kíváncsiságból miközben aznap meztelenül aludt és felállt tőle nekem
aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NNNándi ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok. Mikor elkezdtem felfedezni a testem fantáziáltam fiúkról és lányokról is. Lányokat nyaltam dugtam fiúkat szoptam és ők dugtak engem a fantáziámban.
aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
17 évesen,tök véletlen..
aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
14 évesen, akkor szoptak le először. Ez többször is volt, dugni egyszer dugtam, nem igazán jött be. 20 voltam amikor elvették a szüzességem. Ez viszont bejött, így full passzív vagyok.
aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!