Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Derült már ki valakiről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Derült már ki valakiről a munkahelyen hogy a saját nemetekhez vonzodtok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem, de én olyan közegben dolgozom, ahol ez nem téma. Illetve tele van melegekkel a munkahely/egyetem(diák/tanár egyaránt) és sz*rik bele mindenki. Sok tanárról és diákról egyértelmű, hogy melegek, de senkit sem érdekel. Azok, akik esetleg fentartásokkal kerülnek ide, azok is úgymond megpuhulnak, mert rájönnek, hogy nincs különbség. Mindig addig "fél" valaki valamitől/valakitől, amíg meg nem tapasztalja/ismeri.
2021. dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy munkatársam mondta hogy szexelne velem, de visszautasítottam, pedig tetszett, de nem akartam hogy megtudja rólam, lehet hogy csak be akart szivatni, aztán elmondja a többieknek és rajtam röhögött volna a fél gyár
2021. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Rólam nem mivel hetero vagyok. De én naponta feltételezem ezt az összes kollégámról 😂
2021. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
3😂😂😂😂😂
2021. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 passzivffi ***** válasza:
100%
Igen még pedig úgy,hogy épp a számba élvezett az egyik munkatársam mikor belépett az irodába a főnök. Utána őt is kényeztetni kellett. Becsületére legyen mondva nem mondta el senkinek míg ott voltam a cégnél.
2021. dec. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, van ahol kiderült, van ahol én mondtam el
2021. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen csak sejthetik. Tanítok. Kicsit érdekes volt, mikor a farsangi bálba egy fiúval mentem el.
2021. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy pletykálták. Két nő akiket visszautasítottam. Azt nem szokták megbocsájtani. Történetesen igazat híreszteltek rólam.
aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!