Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti, melegek hogyan jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, melegek hogyan jöttetek rá, hogy a saját nemetekhez vonzódtok? Aktívak vagy passzívak vagytok? A szopást vagy a dugást szeretitek jobban? 19/F, bi

Figyelt kérdés

aug. 13. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Biszex vagyok. KB 13-14 évesen vettem észre hogy a fiú öltözőben fel fel áll a farkam a srácok meztelen látványára. Passzív vagyok és mind az orális szexet szeretem, mind ha belém hatolnak.
aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11-12 voltam amikor osztálytársaimat figyeltem (fiúkat).12 éves voltam amikor először kapta be egy velem egykorú fiú. Utánna 15 évesen 2 évig lánnyal voltam de nem éreztem hogy ez nekem bejön 17 évesen feküdtem le rendesen egy sráccal szinte mindent kipróbáltunk
aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy jöttem rá? Egyszerűen úgy, hogy csak a fiúk iránt éreztem érdeklődést, a lányok pedig egyáltalán nem mozgattak meg. Ennyire egyszerűen.

Full passzív vagyok és bejön ha bennem reszelnek és szopatnak.

aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy jotten ra hogy a rajzfilmben Aladdint neztem Jazmin helyett 😂🤣
aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódás jó kérdés, egyszer csak jött valahol meg annyi éreztem ez valóban énlennék, ez is úgy az egyik meleg haverommal ki próbáltam, először nem fogott meg, túl nagy volt neki, aztán volt újra meg újra, meg tetszett másfél évig meg voltunk, én passzív vagyok
szept. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!