Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor bevallotatok a szuleite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor bevallotatok a szuleitelnek hogy a saját nemetekhez vonzodtok.... Ki fogadta jobban?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Még csak az egyikőjüknek mondtam el, ő jól fogadta.

De a másik is sejti, majd idővel neki is elmondom.

2021. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jól fogadta.
2021. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még egyiküknek sem mondtam el, de már előre látom a reakciókat.

Szerintem anyám megpróbál majd meggyőzni arról, hogy nincs igazam, amikor meg látja, hogy nem tud, akkor idővel majd elfogad, bár szerintem már nem fog majd úgy szeretni, mint azelőtt.

Apám már nehezebb eset. Szerintem magát fogja vádolni, majd egy darabig látni se akar majd, azután fogalmam sincs, bár remélem, hogy idővel vele is jó lesz a kapcsolatom.

2021. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szerintem nem fognak kevésbé szeretni, csak időre lesz szükségük hogy feldolgozzák.
2021. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Hát, nem is tudom... nagyon remélem, hogy neked lesz igazad.

Évek óta, nap, mint nap átfut legalább egyszer az agyamon, hogy mi lesz majd, ha elmondom. Nem vagyok annyira naív, hogy hinni tudjak abban, hogy minden a régi marad. Ismerem őket és tudom, hogy nem fogják valami jól fogadni, de azért nem is tragikus a helyzet, szerintem talán valamivel átlag feletti.

2021. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak anyának mondtam el (elváltak, vele élek). Egész jól fogadta, nem változott semmi, bár miután elmondtam úgy egy hónapig éreztem, hogy feldolgozandó a téma, kereste magában a hibát, hogy valamit ő rontott el stb. Érthető, hogy ledöbbentette, mert nem látszik rajtam. Apámnak nem mondanám el mert egyrészt azért olyan közeli viszonyban nem vagyunk, másrészt szerintem először engem ölne meg aztán magát...
2021. dec. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerre tudom hogy provokatív kamu f.szság és jelenteném a válaszod, viszont hazudnék, ha azt mondanám, hogy amúgy nem szakadok a röhögéstől XD
2021. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!