Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem értem saját magam. Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem saját magam. Miért nem vagyok képes szakítani?!

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején nem voltam őszinte és azt hazudtam nekem is bejönnek a domináns játékok, mint a páromnak.

Nagyon hamar rájöttem, hogy ez hülye ötlet volt, de ő ragaszkodik sajnos hozzá.

Egyszer már odáig ment a dolog, hogy kidobtam, elköltözött tőlem. De 5 hét után vissza könyörögte magát.

És ment minden tovább.

Tudom, hogy rajtam múlik, de mégse tudom őt egyszerűen kidobni az életemből


2021. szept. 1. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Pedig csak úgy fog menni, ha újra kidobod.
2021. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
nem kellett volna hazudni
2021. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
A toxikus kapcsolatok azért maradnak fent sokáig mert mint 2 fél érzi hogy valami probléma van és lehet nem csak 1 probléma. Viszont annyira kényelmes egy kapcsolatban lenni hogy hibába toxikus és nem működik nem tudják rávenni magukat arra hogy szakítanak feldolgozzák a szakítást és keressenek egy másik partnert. Sokszor ez túl sok munkával jár, és ijesztő lehet mert lehet régóta vagytok kapcsolatban így már meg vagytok szokva egymásra. Az is lehet hogy félsz megbántani a másik érzéseit. Ezt tényleg neked kéne tudnod, szerintem próbáld leírni magadnak hogy mit szeretsz ebben a kapcsolatban és mit nem, lehet így rájössz a válaszra. Vagy ha könnyebb ezt mással megbeszélni akkor keress egy terapeutát, vagy valakit akiben megbízol és beszélgessetek.
2021. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Társfüggőség. Tessék pszichológus keresni. Nekem is volt.
2021. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a dominancia mértéke se mind1...


Lehet dominálni úgy, hogy egy kicsit erősebben markol rád és úgy dug, vagy végig paskolja a popódat, de úgy is lehet dominálni, hogy pl. szopatàsnàl végig tövig tolja, hogy mire végez egy tócsa lesz alattad, meg a beledet is kihánynád legszívesebben... :D

márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!