Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogos egy éjszaka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos egy éjszaka, egy beszélgetés alatt, hirtelen szakítani, saját döntésből, végleg, úgy, hogy a másik semmit se tehet ellene? Szerintem jogos. Ha egyszer nem szereti a másikat, minek húzni-halasztani?

Figyelt kérdés

- Nem volt megcsalás.

- Nem volt veszekedés.

- Kihűltek a dolgok, ez volt a szakítóok.

- Nem volt kilátásban senki.

- Én voltam a szakítófél, ennek már majdnem 3 éve. Csak összefutottam az exemmel, és ezzel jött, hogy "igazságtalan volt, hogy egyetlen éjszaka kitettél az életedből". De ez csak dráma, nem így történt. A cuccokat később cseréltük át. De az igaz, hogy mikor hajnalba-reggel írt nekem, hogy bla-bla nem akar szakítani, megírtam, hogy de már vége. Nem is értettem. Előző este szakítottunk. Utána soha többé nen próbalkozott, tiszteletben tartotta a döntésem. Helyes.


2021. aug. 8. 09:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Még valami a védelmemben. A beszélgetés, ami szakításba fulladt, úgy indult, hogy szünetet kértem. Ő mondta, nincs szünet. Vagy együtt, vagy külön. Hát akkor külön, döntöttem. Mert már nem akartam őt. Azert akartam első körben szünetet, mert féltem, rossz döntést hozok. De hamar megnyugodtam szakítás után, hisz csak megkönnyebbülést éreztem. Szóval ha ő mondatta ki velem a szakítást, akkor miért mondja 3 évvel később, hogy nem volt jogos egyetlen éjszaka alatt szakítani?
2021. aug. 8. 09:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ennyi év után mit problémázol ezen. Jogos volt, ha kihűltek a dolgok, hogy egyetlen éjszaka alatt szakítsatok, miért ne. Mennyi ideig kellene szakítani? És mi az, hogy a másik nem tehet semmit ellene? Mit tudna tenni, ha a szakító fél nem akarja fojtatni? Nem értem azt, aki ilyeneken rinyál, és mint az exed, évek múlva is.
2021. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem mindegy? Nem akartad Őt, nem lett volna Neked jó, akkor ennyi. Jól tetted és kész. A másik fél elfogadta, de egy szakítás többnyire rosszul esik a másik félnek (is). Akkor jött az elhatározás, és? Nekem meg meló közben jött miközben egyébként már nem tudtam koncentrálni. Na, az mennyivel volt jobb? Este meg telefonon közöltem, hogy ennyi.
2021. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már ez a jogos vagy nem jogos duma akkora hülyeség. Mindenkinek jogában áll kilépni egy kapcsolatból, akár indoklás nélkül is. Nem kötelező olyan emberrel együtt lenni, akivel nem akarsz. Jogos-e, Istenem... Bünteti a törvény, vagy mi? Mit akart, hogy napokig vagy hetekig vergődjetek egymással még? Hetekig beszélgessetek róla, hogy vége legyen-e és ha igen, akkor miért? Az úgy akkor "jogos"? Idióta, 3 év után ezen problémázni, hogy "jogos" volt-e.. igen, az volt.
2021. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Olyan értelemben tényleg gáz, ha semmi előzménye nem volt, nem mondtad neki, hogy kihűlt a kapcsolat, már nem érzed jól magadat vele, stb, mert így nagyon hidegzuhanyként érhette.
2021. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!