Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak divat melegek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak divat melegek?

Figyelt kérdés
Én egy heteró férfi vagyok, és rengetegszer hallom, hogy manapság "divat" melegnek lenni. Másrészt én úgy tudom, hogy ez nem az ember saját döntése. Ti akik benne éltek mit mondotok, tényleg vannak olyanok akik csak divatból melegek?

aug. 17. 04:10
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nincsenek. Ezt a gyűlölködő emberek találták ki. Mostanában többen vállalják fel magukat és emiatt úgy tűnik, hogy több a meleg. Erre meg a legkönnyebb azt mondani hogy csak divatból. Magyarországon amúgy se akkora buli melegnek lenni.
aug. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo te mennél divatbol fszt szopni? Na ugye hogy nem
aug. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek. Csak azért mondják ezt az emberek mert az utóbbi években egyre többen vallják be hogy melegek. Ez pedig azért van mert az általános elfogadás valamivel jobb most régebben, igy már fel merik vállalni az emberek. Ha valamit többen csinálnak akkor azt szokás divatnak mondani, de ebben az esetben ez pont nem igaz.
aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leggagyibb propaganda hazugság. Divatból senki nem fog a saját neméhez vonzódni. Vagy vonzódsz valamihez, vagy nem. Egy heteró sem lesz meleg attól hogy meglát egy szivárványos zászlót. Adottság.
aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 Én csakugyan nem szopnék fszt divatból, de ki tudja mások hogyan gondolkodnak?
aug. 17. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan országban, ahol konkrétan meg is verik néha, akiről kiderül, majd egy hangos réteg a támadókat élteti, meg ahogy látjuk a hatalom is inkább, itt senki se divat meleg.
aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 És máshol? Ahol jobb a helyet?
aug. 17. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig azt hittem nem érdekelnek a srácok, csak a csajok...

De valami mégis mindig ott motoszkált a fejemben, milyen lenne szopni?

Aztán megtettem, nem bántam meg!, nem divatból, frankón Biszexuális vagyok...

Imádok fiatal srácokat szopni!


Bpi/Bi

aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ha valahol előnye lehet ebből, elképzelhető, de túl sok ilyen nem lehet szerintem.

aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem lesz divatból meleg. Annyi nehézséget, kirekesztettséget, ami ezzel a kisebbségi léttel jár, önként, divatból senki nem venne a nyakába.

És igen, azt se a divat határozza meg, hogy mélyen belül téged melyik nem indít be.


Akik keresztülmennek a coming out folyamatán és végül felvállalják, nem divatból teszik. Egy hosszú, sokszor szenvedéssel, vívódásokkal teli időszak után lépik meg. Hogy legyenek körülöttük olyan emberek, akik előtt nem kell megjátszani magukat egy életen át.


Nem tudja az átlag heteró, hogy milyen ez. Tény, hogy egyre többen vállaljuk fel. Emiatt úgy tűnhet, hogy divat.

Régen is arányaiban ugyanennyi meleg volt. Csak álházasságban, meg titkolózva éltek. Ma már kevésbé. Láthatóvá váltunk a többség számára.

aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!