Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Létezhet az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Létezhet az hogy sehogy nem bírod az anált? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy létezhet az hogy nem vagyok képes az anál-ra? Voltam már több férfival, de egyiket sem élveztem mert fájt. Óvszerrel és síkosítóval sem (több fajtával) illetve csak síkosítóval sem élvezem. 17cmes dildó tágítással próbáltam az aktus előtt de nem lett jobb.


Volt amit persze azért nem élveztem mert tövig nyomták, de valakinek az se gond.


Illetve a legtöbb esetben belül 1-2 cm-re lévő részen fáj, így ötletem sincs mitől.. Ötlet?



aug. 18. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első sikertelenek után rágörcsöltél.

Lehet, kapcsolatban kellene próbálkoznod.

aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt hagyjátok ki. Nem muszáj mindent csinálni csak ami mindkettőtöknek jó
aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet de elég sok idő telt el 2 srác között így nem biztos hogy az lehet hogy rágörcsölök mert egyébként én szeretném nem pedig rávesznek. Ezért is keresek megoldást.. Köszi a válaszod. 😄
aug. 18. 17:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Belső aranyér miatt is lehet ha 1-2centire fáj
aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném, csak sexnél van ez a probléma. Nem vészesen fáj csak annyira hogy ne tudjam élvezni a dolgot..
aug. 18. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenki szereti az anált. Nem is kötelező
aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod elengedni magad. Hiába szeretnéd, de benned van, hogy mi van ha megint nem lesz jó, megint fájni fog?! Nem mindenki képes ellazulni. Van aki olyan, mintha pajszerrel kellene felfeszíteni, mert tudat alatt annyira rászorít. Ösztönösen. Nem direkt, nem tudatosan, nem szándékosan. Többször is próbáltad, de soha nem volt jó, még fájt is, a tested ösztönösen védekezik, nem akarja még egyszer átélni a fájdalmat.

Próbálgasd otthon, egyedül, a saját tempódban, úgy ahogy neked jólesik. Lassan, óvatosan, ne kapkodd el. Csak addig a határid menj el, amit nem érzel túl soknak. Nem kell elsőre elérned a végcélt. Sok idő lesz, mire megtanulsz ellazulni és feloldódnak benned a gátlások. Még több, mire "eltörlöd" magadban az ösztönös berögzült reflexeket. Nagyon lassan fogsz csak tudni haladni, nagyon apró lépésekben, mire legyőzöd a reflexeidet. De a lényeg, hogy soha ne erőltesd. Mindig csak addig menj el, amíg a határaid engedik. Aztán ez egyre jobban ki fog tolódni magától, ha ráérzel, hogy neked hogy a legjobb, mert a tested megtanulja, hogy nincs vészhelyzet, nem kell rászorítania, elengedheti magát, biztonságban van. És amikor már megtanultad fejben is teljesen elengedni magad és fizikailag, testileg is el tudsz lazulni, akkor jöhet majd a segédeszközök helyett egy hús-vér élő partner. De csak ha akarod. Van akinek nem megy egyből. Sok-sok gyakorlás. Rá kell érezni.

Nekem nem fájt, de eleinte kellemetlen volt, rá kellett érezni, hogy hogy jó. Legalább 3-4-5 alkalom volt, vagy lehet még több is, már nem emlékszem rá annyira pontosan, mire elkezdtem azt érezni, hogy kezdek ráérezni, kezdek belejönni, kezdem élvezni. Meg kellett tanulnom, ki kellett tapasztalnom, hogy nekem hogyan jó. Majd belejössz te is, ha elég kitartó és érdeklődő, kíváncsi vagy.

aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Sose értettem, miért akar valaki olyat csinálni, amit nem élvez.
aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretné, kívánja, de nem tudja hogyan kell helyesen, jól csinálni.
aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi srácok a válaszokat. 19:20 úgy lesz, egyelőre itthon próbálgatom magamban. :)
aug. 19. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!