Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Középkorú melegek!Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú melegek!Ti hogyan dolgoztátok fel az idő múlását?

Figyelt kérdés

Hogyan tudtatok megbarátkozni azzal, hogy már lassan a "b" oldal ketyeg?


Akiknek jó élete volt, azoknak könnyebb, vagy ez nem vígasz?


36/f


júl. 24. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt szükség feldolgozásra, ez az élet rendje, és ezt a kezdetektől elfogadtam. Engem nagyapám nevelt fel. Ő nekem mindig azt mondta, hogy minden napba bele kell tenni, ami tőlem telik. Így éltem. És nyugodt vagyok. Ha el kell mennem, akkor nyugodtan fogom itthagyni az életemet, mert tudom, hogy amit meg tudtam tenni másokért és magamért, azt megtettem.
júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

60 múltam,de nem kell semmit feldolgoznom.Abban a korban amiben vagy nem

szabad ilyesmivel foglalkoznod.Majd 70 felé.Ez csacsiság.

júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Gyerekkorom is szar volt, szoval mar megszoktam a szart


43 F

júl. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Sosem foglalkoztam azzal,hogy jaj megöregszem, vagy meg kell halni. Ez van, még szerencse, hogy nincs örök élet :)

55 vagyok, de sosem dohányoztam, nem iszom alkoholt,a drogot sem próbáltam soha. Nagyon sokat vagyok a levegőn,imádom a természetet, sokat mozgok és kirándulok. Nehéz rejtvényekkel, sok olvasással, történeti kutatásokat igényló hobbival tartom magam agyilag is frissen. Nem érdekel a politika,soha nem is érdekelt.

Koromnak megfelelően, de nem kínai cuccokba öltözöm. Soha nem akarnék fiatalabbnak látszani, minek ? Nem játszom meg magam és megmosolygom az izompólóban lötyögő, szuszogó tininek látszani akaró kortársaimat.

Szeretem a humort, szeretek nevetni. Nagyon sokszor az életben a humor segített át azokon a lövészárkokon és tankcsapdákon, amit a hozzám közel állók tettek elém :)

Párom pár éve nincs, de nekem az is boldogság,ha látok más párokat,meleg párokat, akik szeretettel vannak egymás iránt,láthatóan örülnek egymásnak.

Még elmondhatom azt is,hogy a munkahelyen is, a hobbim okán is kedveknek az emberek, sokat segítek nekik tanáccsal, jó szóval, nekem ez öröm , nekik pedig láthatóan jól esik.

Hiszen azért vagyunk, hogy adjunk, amit tudunk ! Mai világban jó szóval, udvariassággal - ami ingyen van - nagyon sok mindent el lehet érni.

Érdekes módon, a fiatalok, a nagyon fiatalok is, ezt viszonozzák, nem kapok megjegyzéseket,sőt szívesen beszélgetnek velem.


Ilyen minden napi,lehet hogy apró, de nekem fontos dolgoknak nagyon tudok örülni :) Mint sok egyébnek is.

És ha lement a homokóra és majd menni kell, akkor megyek, ez az élet rendje. De addig is,szeretnék még másoknak sok lelki örömet adni !


Írom ezeket úgy,hogy a gyerekkorom nem volt jó,sőt. Mégsem fordultam az emberek ellen.


55 F

júl. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem nagyon foglalkozok vele, sokkal fiatalosabban élek és úgy is nézek ki. ^.^ (40 alatt vagyok.)
júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hiába élsz fiatalosan, attól még nem vagy fiatal.

Ez mindenhol hátrány, az élet minden területén.


Én is fiatalabbnak nézek ki, sportolok.


De egy kor felett ez már nem elég és egyre kevesebbet ér.

júl. 25. 16:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez nehéz. Még mindig 20-nak gondolom magam, de amikor mondjuk egész nap 40 kilós zsákokat kell raknom, hamarabb fáradok, és rá jövök, hogy az idő múlik (49vagyok)
júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A gerinced hamar tonkre fog menni
júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező Te is érzel valamit, hogy múlik az idő?

Hány éves vagy? Mit sportolsz? :)

júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam melegnek, de értékelem a jó testű férfiakat. 48 vagyok, de én is úgy 25-nek érzem a koromat, mint valaki fentebb írta. Magam is tolom a sportot, és fiatalos vagyok, hála a (most már) egészséges életmódnak, és hogy nem ittam, dohányoztam, drogoztam, dolgoztam szét magam.
júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!