Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már, hogy sírtál meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy sírtál meleg filmen vagy sorozaton, hogy összejöttek, és milyen szép, és neked miért nincs ilyen?

Figyelt kérdés
szept. 7. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja pl a 44. gyermek című filmben amikor a vonat elé ugrott a meleg pasi akit előtte a rendőrök faggattak és kiadott egy csomó meleget nekik, cserébe a szabadságáért...belegondolva milyen szörnyű dolog ez...egy hülye miatt annyit késik a vonat.
szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az életben is vannak ilyen szép és megható találkozások,csak ritkábban.

Filmen nem könnyeztem, de két könyvön igen.

a " Mennyi időnk van " és a " Meleg családi fészek " címűeken. Mindkettő megvan, sokszor olvastam mindkettőt és bár szép kapcsolatról szólnak, de szomorú a vége mindkettőnek.


F

szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Aludj csak, én álmodom. Család, karácsony, idill, Bill Pullman... Ilyen pasi kéne nekem is.
szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3: Ez a film nekem is nagyon tetszett, és persze az akkori Bill Pullman... Hmmm... :o)
szept. 7. 20:36
 5/16 anonim ***** válasza:
A túl a barátságon, Szinglilét.
szept. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon bosszankodom, hogy a filmekben a meleg pasik mind jóképű, felsőkategóriás csávók, az életben meg akikkel találkozom, a legtöbbje tök snassz, középszerű figura. 😅 Oké, én is az vagyok, de ez akkor se járja! 😂
szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5: Köszi a tippet, a Szinglilétet még nem láttam.


6: Jogos, ez nekem is feltűnt... :D

szept. 8. 13:28
 8/16 anonim ***** válasza:

#7

Szívesen:)

Hány éves vagy? Lehet ha nagyon fiatal akkor nem jön be.

#5

szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8: 42, szerintem nem lesz gond. :o)
szept. 8. 21:09
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Akkor biztos fog tetszeni nyugi.

Van még egy film ami jó szerintem.

Ha gondolod megirom a címét:)

#8

szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!