Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire jellemző a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a meleg társkeresőkön az alacsonyabb életkor megadása?

Figyelt kérdés
Ti is futottatok már bele ilyenbe? Történetek, lebukás sztorik is jöhetnek. Érdekel.
júl. 12. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sajnos eléeg gyakori
júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyakori

Főleg a 3x éveseknél

Gyakorlatilag meg a 40felettiek színe kivétel nélkül 39évesek max.


Volt randim ahol meg se ismertem a randihelyen, írtam neki hogy itt vagyok nem látlak.Közbe ott ült kezetfogtam vele és el is búcsúztam.

júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miben bíznak akik ezt csinálják. Személyesen látni hogy 49 nem 39.
júl. 12. 10:00
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak a koruk de még a képeik se stimmelnek, legjobb amikor azt mondják hogy "friss" képeik vannak kint, aztán a tükörben pózolós képeken látszik a galaxy S3 a kezükbe🤣
júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem plusz mínusz 2-3 évvel nincs gondom, de amikor egy láthatóan 40+ akarja magát 30-nak eladni, azért elég cink.
júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori igen.én Sosem szoktam kamuzni az életkoromat illetően.miért tagadjam le hogy 48éves vagyok ..?egyszer úgyis kiderűl.Annak ellenére nem szoktam ,hogy tudom 48 évesen már a legtöbbeknek gáz az éveim száma.
júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal is találkoztam, aki 24-nek mondta magát és közben 17 volt.

Egyébként ötvenesként nem tagadok le,minek ?

De volt régebben randim,vakrandim, ahol a 36 éves férfi 62 éves kiadásban jelent meg,szabadidőnadrágban és borotválatlanul. Ráadásul azt bizonygatta,hogy nagyon is fiatalos,hajaj ...

júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Szándékosan jópár évvel többet írok, hogy a randin kellemes csalódást okozzak.
júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Én a sok gyökér miatt nem is próbálkozom már társkeresőn. Nekem felejtős... Igen, életkorban is hazudhatnak.. Meg egy embernek lehet több profilja is, 3-4 akár és mindegyikkel rádír.. Már a primitív, proli stílusa alapján is fel lehet őket ismerni. Aztán ugye a jó öreg dickpickezők, képkunyerálók.. Akik erőszakosan követelnek képeket. Aztán a ghostingolók, hirtelen eltűnők.. Én tegnap beszéltem egy tök normális, kedves (vagyis inkább annak tűnő) sráccal, nem nyomultam, farokfotót meg pláne nem küldtem, alakulhatott volna belőle egy laza haverság is. Legalábbis nem rázott le, vagy nem mondta, hogy sok vagyok.. Erre ma reggel kiírva a profilján, hogy törölte magát. Mekkora gyökér az ilyen, de tényleg... Csak szórakozott velem, rabolta az időmet. A farokfotót küldőktől nem várok többet, de ez ultragáz volt.. Szóval egy nagy hazugság az egész, aki teheti, meneküljön ebből a fertőből. Perverzek, elmebetegek, erőszakos zaklatók, képkunyerálók és ghostingolók gyülekezete..
júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
9-es vagyok. És az a baj, hogy ha jönne véletlen egy normális, már azt se hinném el, hsnem elkezdenék gyanakodni. Hogy tuti van valami red flag a sráccal kapcsolatban. És a nagy számok törvénye alapján lesz is. Nem éri meg kockáztatni. Úgyhogy a társkereső alias húspiac nálom offos innentől kezdve... Én betiltanám a Tindert, Romeot, Grindert is. És a több ilyen szennyoldalt is. Ismerkedjenek az emberek személyesen, mert akkor nem lehet annyit kamuzni, vetíteni, nem lehet hazudni a kinézetről, és nem zaklathatnak fotókkal sem.
júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!