Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányoknál nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányoknál nem jellemző a bókolás?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok és eddig megszoktam hogy a fiúk azért dicsérgetnek. Ha rám írnak is valami dumával próbálnak bevágódni(ugy-e a nem fájt amikor leestél a mennyből meg társai :D).Viszont mostanában inkább lányokkal ismerkedek és hát..nem nagyon van bókolás, pedig alapjából véve inkább fiús lányokkal beszélgettem eddig.Nem is nagyon létezik?Vagy valamit félreértek?Nekem kéne bókolnom nekik? :D Nem értem pontosan hogy működik lány-lány között

2021. okt. 14. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem bókolni, meg hízelegni kell hanem társalogni, megismerni a másikat, ráhangolódni.
2021. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem nemspecifikus. Aki bókolósabb, az bókol. Aki meg nem, az nem. Bár én inkább örülnék, hogy nem kell az unalmas sablonszövegeket, vagy gagyi dumákat hallgatnom.

Illetve ha neked tetszik valaki/vagy az illetőn valami, miért nem dícséred meg? Nem jön reflexből? Szerintem alapnak kéne lennie.

2021. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom, mi a barátnőmmel direkt esetlenül udvaroljuk körbe egymást. Borzalmas viccek altáji kikacsintások, de nincs ártó szándék, sőt.


De ja, van aki bókol, van aki nem.

2021. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mondjuk nálunk egyikőnk sem leszbikus, csak jobban húzunk a lányok felé, de udvarlásból, bókolásból sokkal többet kapok tőle, mint a férfiaktól összessen eddigi életem során. Sőt, sokkal inkább elmondja, hogy mennyire szeret, velem akar lenni, tetszik neki ez, az amaz (ahogy duzzogok, mondom a magamét, a cicim, az arcom vagy bármi :D )... szóval én pont fordítva tapasztalom.
2021. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!