Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik olyan a leszbikusoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan a leszbikusoknál,hogy valaki csak aktív vagy passzív akar lenni a szexben?És csak a férfias stílusú nőkre jellemző az aktív szerep kedvelése,a nőies stílusú nőkre pedig csak a passzív szerep kedvelése?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem függ össze a stílus azzal,h ki mit szeret...
2020. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Létezik, hát fiúsaknál gyakoribb, hogy hallom, hogy csak aktív, szóval ha fiússal ismerkedek rá is szoktam kérdezni ő mit szeret, mert nekem a szex az egy kölcsönös dolog és nem kell csak aktív "partner", nem is érzem partnernek sem. XD És azt hiszem 2 lányosról is tudok, akiket a "nagyon aktív" jelzőkkel illettek, hogy ott pontosan mit takar azt nem tudom. :) De azt hiszem ott is az, hogy nem nagyon szeretnek kapni.
2020. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Aktív-passzív ilyen a melegeknél van. A leszbikusoknál teljesen más akkor is, ha "bull" az egyik fél, ott minden kölcsönös (max. az egyik fél dominánsabb, irányítóbb típus az ágyban is).
2020. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Nem biztos.Hallottam már az ellenkezőjéről.Csak kíváncsi vagyok itt is vannak-e ilyenek,mennyire gyakori.

2020. aug. 4. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Van a klasszikus stone butch/pillow princess femme párosítás, ez nagyon jellemző volt a 70-80-90es években.


Ma már kevésbé.



De saját tapasztalat, tuti van olyan nem ilyen klasszikus felállásnál is olyan, hogy valaki inkább aktív vagy inkább passzív. Pl én is 60/40, sőt néha 70/30 arányban vagyok inkább "aktív".

2020. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak aktív (stone butch) a partnerem meg csak passzív, pedig mindkettőnkből azt néznéd ki hogy irányítani akar, mert nagyon fiús ő is.
2020. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!