Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jellemző főleg erre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jellemző főleg erre az országra hogy társkeresőn így szelektálnak kinek van lakása meg milyen autója van?

Figyelt kérdés
2023. dec. 22. 13:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Mert a nok nem akarnak barlangba szulni es labalhajtos fredi geppel menni. Miert baj ez? (Sokadszor irod ki ezt mas mas fogalmazassal.) Azzal ha irigykedsz, semmire nem megy. Tegyel valamit.
2023. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Független férfi vagyok, rendezett háttérrel. Van házam, 2 nagy értékű autóm és egy komoly melós autóm. Diplomám van mind emellett. Amelyik nő az első találkozáskor kérdez az anyagi vagy ingóság felől azzal nincs második találkozó. Én sem kérdezem meg hogy mennyi pénze, milyen autója stb van neki. Ne én fizessen már a havi több százezer forintos szépészeti költségeit. Fizesse magának a saját pénzéből. Nekem nem aranyásó nő kell hanem egy NORMÁLIS egzisztenciával megáldott nő.
2023. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

2

Normális egzisztenciával rendelkező nő is emgkérdezi, hogy ugyan hol, kikkel laksz. Egyrészt mert alap dolog, másrészt meg nem akar egy csöves pasit, aki két hét után be akar költözni hozz.


"havi több százezer forintos szépészeti költségeit. "

HOl élsz te? Tán celebek között? Egész egyértelmáen látszik, ha egy nőn ilyen beavatkozások vannak, de ha neked insta cica kell, akkor az a te problémád.

2023. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha ez így van, miért tud becsajozni egy csomó ember akinek se autója, se ingatlana?
2023. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Annyira várom már hogy végre egyszer találkozzak ezekkel a bizonyos lányokkal akiknek a saját lakás a mániájuk, mert akkor olyan egyszerű lenne a társkeresés. Mert én abban lakom. De még soha senki nem kérdezte meg...
2023. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha én velem csinálná azt amit a férfiakkal a nők egy része inkább mennék prostituáltakhoz, vagy sugar-daddyskednék mint párkapcsolatra jönnék össze kétszínű anyagias nőkkel. És ez totál komoly. Felháborító hogy a nők első kérdése között van a végzettség, munka, fizetés, lakás, autó még úgyis, hogy nekik mindaz megvan nemhogy még akkor amikor a szülők nyakán élnek, nem is gyönyörűek, nem is iskolázottak, nem keresnek jól de azért elvárják hogy a férfiak tartsák el őket.


Persze ez fordítva is igaz, mert a férfiak egy csoportja csak szexben gondolkodik és arra a jól kinéző nőkre van igényük. Így win-win a szituáció.


De ha a férfi, vagy a nő rendes, akkor nagyon gáz, hogy a másik átvágja.


Sajnos egyre több a korcs lelkületű ember nemtől függetlenül.


De ha férfi lennék nekem se tetszene, hogy inkább a pénzem érdekli mint én magam bármennyit is keresnék.

2023. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

5. "Mert én abban lakom. De még soha senki nem kérdezte meg..."


Persze hogy nem kérdezik meg, mert levágják, hogy nem vagy hajléktalan. A lakás tudod cdak akkor téma, ha NINCS.


Gondolkozz!

2023. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

3!


Nő kérdez pénzről házról, az már rég rossz mert őt a 💸💸💸💸💰💰 érdekli nem a férfi.

Másrészről pedig a szépészeti beavatkozás.

Fodrász 40 ezer

Kozmetikus 50 ezer, smink, testápoló, éjszakai nappali smink stb azok meghaladják a 200 ezres havi költséget. Te melyik bolygón élsz? Mindent IS nekünk férfiaknak kell fizetni. Nem írtam autó költségekről!!!!!!!!!

Enni, inni, heti több alkalommal étterem stb. Ruhazkodas, mozi szórakozás. Nplaza cica kell nekem, csak olyan nő aki ezeket tudja magának fizetni, hogy ne az én megkeresett pénzemet szórja két kézzel. Ilyen igényeik vannak a mai nőknek, mert nem akarnak lemaradni a tv ben látottakról.

2023. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Ha csak szexelni akarsz akkor hazudj mindenről...hazudj hazudj és hazudj.


maximum még több nő lesz ezen az oldalon aki azt írja majd h minden férfi szemét :)

2023. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

" Felháborító hogy a nők első kérdése között van a végzettség, "


És mi ebben a felháborító? Férfiak is emgkérdezik. Alap dolog. Hogy neked ciki a végzettséged, az sokat elárul rólad.

2023. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!