Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek én csinálom rosszul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én csinálom rosszul?

Figyelt kérdés

A minap rám írt egy budapesti fiú, mikor a közelben jártam (egyébként nem ott élek). Megkérdezte, hogy mit keresek. Elmondtam, hogy párkapcsolatot. Erre olyanokat írt, hogy ez neki "pressure így belemenni", és "majd alakul" úgy is, stb... Na mondom... Nem tudom ki hogy van vele, de én ettől az "ami/majd alakul" szövegtől kész vagyok, mert szerintem ez nyilvánvaló, ez olyan semmitmondó. Akkor próbáltam kicsit magyarázni neki, hogy mit is szeretnék pontosabban, erre úgy tűnt megérti, és elmondása szerint ő is szeretne kapcsolatot, adná ezt így is. Utoljára annyit kérdeztem tőle, hogy lenne e kedve igazából ismerkedni? Mert tudom, hogy nagy a távolság köztünk és ez nehezítő tényező, szóval megértem, ha így nincs kedve. De valami konkrétabb választ szerettem volna, hogy folytassuk-e a beszélgetést, mert eléggé lapos lett. De ezt a részét már kitöröltem a beszélgetésnek, mert azt hittem nem fog válaszolni, eltelt pár nap, mire válaszolt ma este.

Nem szeretnék senkit kibeszélni, de annyira felzaklatott ez a beszélgetés, hogy úgy éreztem muszáj kiírnom magamból és valakivel megbeszélnem. Hogy velem van a baj? Egyszerűen nem értettem miért magyarázkodok olyan miatt, ami szerintem alap kéne hogy legyen.

Egy tök átlagos srácnak tűnt, mármint egy normális arcképét küldött magáról, és gondoltam, mivel a profilomba is ki van töltve, én mit akarok és tudja ő mit akar tőlem.

Na de a konkrét beszélgetés, a vége az érdekes nagyon:

Ő:

- hat ismertettseg nelkul nemtudom hogy van e kemia tudod

- meg igy nekimenni hogy komolyan ismerkedni olyan fura szerintem

- ha van kemia ugyis alakul magatol

- nekem egy hookupbol let 3 eves kalcsolatom

Az én válaszom ezekre:

- Hát nyilván 😅 ezért kérdeztem, hogy a távolság ellenére lenne e kedved ismerkedni személyes, hogy meglássuk megvan e a személyes szimpátia és vonzalom.

- Miért lenne fura? Egyszerűen csak találkozol valakivel, sétáltok és beszélgettek, beültök egy kávézóba, vagy valami kis könnyes programra elmentek. Nem egyből és kötelezően csak a szex. Jó tudom ez a melegeknek furcsa lehet, hogy szex nélkül is lehet randizni és megismerni a másokat.

- Látom szereted a kémia szót használni 😄 De most ez alatt kizárólag a szexuális kielégülést érted? Hogy először az a lényeg, hogy meglegyen?

- És igen, nyilván "majd alakul". Ebbe semmi pressure nincs, csak el kell indulni valahol, ami nem kizárólagosan egy szexrandit jelent. Nyilván ha annyira nagyon vonzódik egymáshoz két ember és annyira jól érzi magát egymás közelében, majd lehet intimitás is, csók, stb.

- Ez tök jó, csak én nem ilyen vagyok, mármint alapból nem keresek hookupot, hanem simán csak randizni szeretnék. Mert én ilyen helyzetekben nem érzem teljesen jól magam, nem tudok ellazulni, hiába külsőre vonzó az illető. Illetve valaki már az elején elzárkózik egy kapcsolattól, tehát hiába jól alakul egy hookup, akkor is max csak rendszeres szexet akar. Engem ez nem tenne boldoggá, ennyi csak.

És végül az ő válasza az enyéimre, amit tényleg nem tudok hova tenni:

- nem mondtam hogy szexelni kell egybol :) de vettem, nem ugyanazt keressuk

Majd visszakérdeztem, hogy akkor hogy érti, amit korábban írt és miért nem ugyanazt keressük?



júl. 9. 22:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Fel a fejjel! Nem könnyű manapság ismerkedni😌 Kitartást neked! A sráccal meg ne foglalkozz, legalább az elején kiderült, hogy nem akar semmi komolyabbat.
júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Igazából fogalmam sincs, mit akar... Mert állítása szerint nem kell egyből szexelni. De akkor mégis mit kell csinálni, hogy akar ismerkedni?!

Köszönöm a biztatást! Próbálom elengedni, mert egyrészt tényleg messze lakik és úgy tényleg nem illünk össze... 🥺

júl. 9. 23:16
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes amúgy, de akivel itt korábban elkezdtem beszélgetni, az mind messze volt😑🤨😔
júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Nemtomfantom ***** válasza:
83%
Szerintem sosem derül ki, hogy mit akart, távolról jött ember azt mond, amit akar, ha jól tudja forgatni a szavakat. Elegánsan át kell lépni efölött, felesleges energiát pazarolni rá.🙂 Kitartást és türelmet tudok én is javasolni, kedves kérdező.🙂
júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A fele nem olvassa el a profilt.
júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

"- nem mondtam hogy szexelni kell egybol :) de vettem, nem ugyanazt keressuk"

Nem mondtam KI, de ezt preferálnám, elsősorban ilyen kapcsolatot keresnék. Nem baj, ha nem szexelünk egyből, de azért ha meg van a kémia, akkor nem bánnám, ha szex is lenne. Ha nincs meg a kémia, akkor meg úgysem lesz második tali, na szia! Meg amúgy is túl körülményes vagy, túlokoskodsz, túlmagyarázol mindent, nekem nem kell itt a sok rizsa meg nyűglődés, valami sokkal gördülékenyebbet, zökkenőmentesebbet, egyszerűbbet keresek, nem egymást keressük. Helló.

Virágnyelv. Egyértelmű, hogy nem hosszan ismerkedni akart elsősorban. Minden mondata arra utal, hogy a szexen keresztül szokott ismerkedni és nem fordítva. Csak amikor konkrétan rákérdezel, akkor letagadja, kitérő választ ad rá. "nem mondtam, hogy szexelni kell egybol", de ha te nem ilyen vagy, akkor keresek mást, aki azonnal benne van. Nem tökölök veled hetekig-hónapokig.

júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Ezekkel a mondatokkal engem is 0 másodperc alatt az őrületbe lehet kergetni. Nincs azzal semmi baj az égvilágon, ha valaki bármilyen okból nem akar velem komoly kapcsolatot. Nem kötelező engem sem szeretni, sem kedvelni, sem szimpatikusnak, sem pedig vonzónak találni. Felnőtt ember vagyok, a helyén tudom kezelni az elutasítást. Csak mondja ki. Legyen már benne annyi gerinc, hogy kimondja, hogy "Nem.".

De az ilyen emberkékkel nem is szokott sokáig tartani a beszélgetésem, mert a döntésképtelen emberektől meg tudok bolondulni. Fel nem fogom ép ésszel, miért olyan nehéz egy egyszerű eldöntendő kérdésre válaszolni.

Meg ezek a helyzetből kihátráló válaszok:

-Mit keresel?

-Ami alakul.


Véletlenül se vállaljunk felelősséget az érzéseinkért...


Nem tudom, engem anyám arra nevelt, hogy ha feltesznek egy eldöntendő kérdést, akkor elgondolkodom, válaszolok egy határozott igennel vagy nemmel, és aztán vállalom a válaszom következményeit.


Hogy számítsak az illetőre társként mondjuk egy nehéz döntési helyzetben, ha egy egyszerű eldöntendő kérdésre se tud válaszolni?


Félreértés ne essék, engem aztán nem lehet vádolni azzal, hogy hibátlan lennék, vannak nekem is olyan gyáva húzásaim, hogy pénzért lehetne mutogatni. De ezt én egyenes gerinccel vállalom. Ember vagyok, erényekkel és hiányosságokkal.


Szóval teljesen megértelek...

júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%

Hát én nem látom mi olyan felzaklató ebben a szituációban, szerintem hanyagold a társkeresést ha ez ennyire megvisel téged xd

Meg nem értem mi a baj az "ami alakul" válasszal, nem szeret mindenki erőltetetten párt keresni.

júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy nem akar erőltetetten párt keresni. Ezzel semmi baj. A baj az, hogy kihátrál a helyzetből, és nem mond nemet. Ugyanis aki meg párt keres, annak az ideje véges, és míg vele szerencsétlenkedik, lehet, hogy elszalasztja élete párját. Ezért fontos a döntésképesség. Nem csak azzal hatunk másokra, hogy döntéseket hozunk, azért is felelősséggel tartozunk, ha gyávák vagyunk dönteni.

#7 voltam.

júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az "ami alakul" válasz az ilyen tipikusan "nesze semmi, fogd meg jól!" típusú válasz. A jelentése kb.: Nekem ez is mindegy, az is mindegy. Sz.rom le, ahogy esik, úgy puffan. Majd lesz ami lesz. Túl sok energiát nem akarok belerakni, hogy komolyabban ismerkedjünk.

Aki konkrét céllal és konkrét elképzelésekkel párt keres, tartós kapcsolatot, az pontosan tudja, hogy mit akar. És vállalja is. Akinek minden mindegy, majd lesz ami lesz, ami alakul, arra én nem építenék, nekem teljes mértékben azt sugallja, hogy nem számíthatok rá, megbízhatatlan, nincsenek konkrét tervei, elképzelései, csak sodródik az árral. Aki "ami alakul"-lal válaszol, az egész biztos, hogy nem egy stabil, biztonságos, kiszámítható párkapcsolatot keres, hanem csak valami lazát.

júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!