Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rosszul csinálom a beöntést?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csinálom a beöntést?

Figyelt kérdés
Popsi szex elött szoktam beöntést csinálnia zuhanyzóba, kb 15x, addig amég a átlátszó nem lesz a víz. Ahogy végeztem vele, kb 10-15 perc után megint azt érzem, hogy van még bennem víz és mikor leülök a wc-re kiengedni akkor kiderül, hogy így is volt. Mit tehetek ez ellen? Egyszer emiatt áztatram el kakis vízzel egy autó hátsó ülését és a partneremet. Ha egyáltalán nem csinálok beöntést akkor nagyon kakis lesz a cerka? Köszi a válaszokat :) 23/F

2018. dec. 21. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mennyire csináljátok sűrűn, de az ha rendszeresen beöntést csinálsz magadnak nem egészséges, vannak benned jótékony baktériumok amelyek felelősek azért hogy egészséges legyél odabent. Menj el mosdóba mielőtt csináljázok és használjatok gumit!
2018. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
A passzivjaim nem mindig csinalnak beontest es nem szokott gonnd lenni
2018. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
sex elött tarts diétát es ugy a beöntest,ha jo adag babgulyast eszel vagy pörköltet ,akkor lehet baleste,keruld el az ilyen kajakat,es mindig ki kell mosni,mert ugy higenikus,es van probiotikum ha surun mososd ki magad ennyi,ezt csinalom evek ota es semmi problema se fent se lent
2018. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok szakértő, de szerintem túlságosan "mélyre" tolod be a folyadékot vagy túl sokat használsz. Azért alakul ki ez a helyzet, mert a bélperisztaltika addigra viszi a felesleget a "kijárathoz".

(az elsőnek igaza van abban, hogy a rendszeres beöntés nem túl egészséges. Az által említetteken kívül azzal is számolni kell, hogy az emésztőrendszer egy idő után "ellustul". enne következménye székelési zavar, székrekedés, súlyos esetben bélelzáródás is lehet. Csak óvatosan)

2018. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Én ugyan (még :P) csak lányokkal csináltam, de nem használt egyikük se beöntést :P


Vagy gumi, vagy elfogadjátok, h lehetnek "balesetek".

2018. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyire rendesen akarod azt a beöntést. Mármint ugy értem, hogy ha sokáig engedsz magadba nagy mennyiségű vizet, annak időt is kell adnod, hogy vissza csorogjon a hosszú csatornán. A türelem a kulcs. Illetve az, hogy tarts kisebb szüneteket. Állj fel, sétálgass par percet(akar csak körbe körbe a fürdőszobában), igy a gravitáció is segít majd neked. :) illetve, ha dohányzol, akkor tarthatsz egy cigi szünetet is, mivel a légzés szabályozás is olyan hasznos mintha sétálnal. Ellazitja a beleket, könnyebben kijut a beljebb helyeken lévő víz.
2018. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!