Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megsértődnél ha orál közbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnél ha orál közbe szólnak hogy rosszul csinálod?

Figyelt kérdés
Tegnap volt ilyenem. A srác ahogy lelépett egyből letiltott. Bénán szopott...
2020. szept. 19. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Hát nem esne jól, ha épp szopok egy srácot, és még nem is tetszene neki, mert hogy szarul csinálom.

Akkor szopja le magát...😄


19/F

2020. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőnek igen Mondtam hogy ha nem jól csinálta, nem sértődött meg ezen senki, inkább megköszönték hogy még tanítottam hogy lell csinálni.
2020. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam, hogy lassan szeretem. Erre gyorsan csinálja. Szívta! Szó szerint. Amitől a fogaihoz tapadt. Eleve a szívás is kellemetlen volt. Sorolhatnám. És elvileg nem volt kezdő állítása szerint.
2020. szept. 19. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi sértő nincs abban hogyha szól valaki, hogy hogyan szereti. Nem vagyunk egyformák. Van aki azt szereti ha jobban szívják,van aki ha nem, van aki ha gyorsan, és van aki ha lassan kényeztetik. Teljesen mindegy hogy valaki kezdő vagy nem, jelzés nélkül nem biztos hogy tudni fogja az illető hogy jól csinálja-e.
2020. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapintatosan, de érdemes visszajelezni. Ne úgy hogy "áááá de sz.r vagy", hanem "hú ez nagyon jó, de csináld úgy hogy...".
2020. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én azt szeretem mikor a pasi az elején két kézzel fogja a fejem és írányítja ahogy jó neki. Később már tudom magamtól. :)
2020. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem kell, hogy szóljon az ember ha nem esik neki jól. :) én is jelzem ha másképp szeretem.
2020. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ez kevés önismeretre utal. Aki normális, megmondja mit csinálj másként.
2020. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legalabb tanulnek/tanitana
2020. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!