Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig megsértődik és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig megsértődik és nem csinálja tovább ha szólok, hiába mondok bármit is?

Figyelt kérdés
Amikor szájjal csinálja szólok hogy álljon le egy kicsit mert mindjárt elélvezek de utána folytathatja. Gyakorolnék mivel így is hamar elsülök és tudom h amúgy se szereti ha a szájába élvezek. Azt mondja hogy már nem is kezdeményez amúgy se mert semmit nem csinálhat de én nem ezt mondtam neki..
2020. aug. 21. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ezt csak hülye hiszti. Nem kezdeményez, mert nem akar szexet/orált. A többi kifogás. /L
2020. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te mit nyújtasz neki?
2020. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én szoktam neki csinálni sokszor viszonzás nélkül. Azt mondja szereti és én is úgy hallom érzem.
2020. aug. 21. 09:29
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Ilyenek a csajok.
2020. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hiszti,

de próbáld meg kideríteni mi az oka,

azt mondja nem csinálhat semmit, ez tényleg így van?figyelj a kommunikációra valami mélyebb oka van, ha szereted a lányt beszéljétek meg,

2020. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én csak annyit kérek álljon meg egy kicsit utána meg folytathatja..
2020. aug. 21. 12:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!