Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak: amelyiktek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak: amelyiktek volt már nővel, hogy "oldotta meg"? Mit néz a nőn, vagy kire/mire gondol miközben felizgul? És milyen érzés elélvezni így?

Figyelt kérdés

#homoszexualitás #Férfi nővel
júl. 4. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt barátnőm mivel még nagyon fiatal voltam bármilyen fizikai ingerre felállt.

Így meg tudtam dugni csak orgazmusom nem volt, úgy csináltam mintha élvezném nyögtem stb., de hamar le esett a csajnak hogy valami nem stimmel, csak utána voltam férfivel.

Hozzá kell tenni aktív vagyok

Mert egy passzívnak ez nem menne.

júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is kellett másra gondolnod közben?
júl. 4. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

19évesen a nadrág jobban dörgölte az átlagosnál attól is merevedésem volt, és a gumi se lóhasztott

Ma már nem menne.

júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnősültem 3x a társadalmi eljvárások miatt!

Érdekes akkor ment a szex,igaz mindig pasikra koncentráltam közben!

Ma már egy pasival élek melegként

júl. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, de az tényleg "kemény munka" lehet, ha még meg is házasodik valaki.

Ott olyan nőt választottál, aki hasonlít (pl. hajszín, arcvonások, vagy testi adottságok) a pasi ideálodhoz, vagy inkább a személyiségét nézted, hogy könnyebben menjen vele?

júl. 5. 06:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyol újra

Bombázó csaj volt mindhárom, a farkam mellett a bankszámlám is vonzó volt számukra!

A pasi ideálomtól messze voltak de a 3 csajban volt hasonlóság!

Ma már nem állna fel nőre,ink ellenkezőleg!

júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én voltam már több csajjal is. Ezek egy része mondjuk fiatalabb koromban történt, amikor még nem volt egyértelmű számomra sem, hogy meleg vagyok. De előfordult azután is, amikor én már nagyjából tisztában voltam vele, meg elfogadtam, csak másoknak nem árultam még el.


A lényegre térve, nekem hátulról a legegyszerűbb, például kutyapózban, amikor lényegében csak a csaj hátát és seggét látod közben. Olyankor akár azt is képzelheted, hogy egy kicsit vékonyabb, szőrtelen srácnak csinálod éppen. Szemből jóval nehezebb, mert az arc vagy a csöcsök látványa könnyen kizökkent, még ha próbálsz is fiút képzelni a helyébe.


Ja, én is aktívként írom mindezt. Arra én is kíváncsi vagyok, hogy egy full passzív srác mit tudna kezdeni egy csajjal, ha valamiért muszáj lenne együtt lennie vele, és nem árulhatná el, hogy valójában mi a pálya. :)

júl. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 voltam, Justin Bieber plakát volt a falán, de ahogy felhúztam az óvszert és a farkam tövénél körbeölelte az óvszer rögtön elmentem.
júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!