Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitol lehet ez a erzes sraccal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol lehet ez a erzes sraccal?

Figyelt kérdés
máj. 26. 04:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Munkahelyen egy sraccal, allandoan rola fantazialok, eleg kemeny, vad szexfantaziaim vanna vele kapcsolatba, viszont ha igazabol ott van a kozelembe, nagyon idegesit, semmit nem beszelunk egymassal, mindig rohadtul idegesit a jelenlete a kozelembe, nem is akarok vele beszelni meg semmi, neha legszivesebben raorditanek hogy huzzon mar el a kozelembol annyira idegesit
máj. 26. 04:44
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A lelked hadakozik ,ezért van,hogy idegesít.Tested kívánja, de a lelked tiltakozik és ezért "vezérel " arra,hogy idegesítőnek tűnjön és zavarónak.

Velem is volt így, szerencsére az illető kilépett és megoldódott a helyzet.

Azzal magyaráztam magamnak, hogy úgysem lenne semmi közöttünk,nem kaphatnám meg és ez okozott tehetetlen dühöt,ami a személyét ellenszenvessé tette.


Érdekes dolgok ezek :)

máj. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor miért nem ordítasz rá és küldöd el a halál faszába? Úgyse próbáltad még. Itt az ideje.
máj. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mert nem akarom hogy egy agressziv baromnak tartsanak

Meg utana mit mondok, miert uvoltottem le a fejét?

Csak magammal b**sznák ki

máj. 26. 08:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. idegesít, mert tudod, hogy nem lesz belőle semmi.


2. Idegesít, mert magadat sem fogadtad még el.

máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 és #5 -nek is igaza lehet, de szerintem az is lehet az oka, hogy külsőre nagyon be jön neked de a személyisége meg irritál.
máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen szexuálisan nagyon felizgat, de nem akarnék ismerkedni vele meg semmi ilyesmi

Néha ugy érzem magam mint egy vadállat lennék párzási időszakba

máj. 26. 10:51
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Dugd meg
máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem fogom

Amikor mellettem áll és néha ránézek arra gondolok hogy ha most meg kéne fognom akár csak a karját, azt nagyon nem akarnám

Inkább azt akarnám hogy tűnjön el a közelemből

máj. 26. 16:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kulsore tetszik neked, de maga az ember pedig taszit teged. Ebren ezert nem kivanod, de az almaidban igazabol nem is "vele" vagy, hanem csak a testevel, ami bejon neked.
máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!