Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitol lehet ez a erzes sraccal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol lehet ez a erzes sraccal?

Figyelt kérdés
máj. 26. 04:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

"Mert nem akarom hogy egy agressziv baromnak tartsanak" - pedig a kérdésed és a válaszaid alapján az vagy.


Se helyesen írni, sem az érzelmeidet korlátozni nem tudod - ezt persze azok alapján írom, amit itt olvasok.


"Igen szexuálisan nagyon felizgat, de nem akarnék ismerkedni vele meg semmi ilyesmi

Néha ugy érzem magam mint egy vadállat lennék párzási időszakba" - írtad a 7. válaszban saját magad.


Ugyan bölcsész vagyok, de dolgoztam gyárban, viszont - lehet, hogy a Tungsram /GE szúrte a felveendő munkaerőt, de ilyen böszme alakkal még a szalag mellett sem találkoztam.


Abban reménykedem, hogy a kiszemelt áldozatod él még...

máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Miert ne élne?

Bar 2016 ota nem talalkoztam vele, szoval fogalmam sincs mi van vele

Nem akarok bantani senkit meg nem is fogok

Bortonbe se akaron kerulni


Csak azert mert neha arra gondolok hogy kirabolnék egy bankot, még nem vagyok bankrabló

máj. 29. 05:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!