Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet ebből még kapcsolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még kapcsolat?

Figyelt kérdés

Évek óta bennem volt a vágy, hogy pasival kipróbálni.. tavaly adott volt a lehetőség, hogy egy meleg párhoz csatlakozhassak.

Utolag kiderült az a kapcsolat tönkrement és amolyan mentőövként kerültem bele.. hogy a parja utalgatott már hármasra, le lett neki szervezve..


Volt ebből baj, nem bírta a szervező balhéja volt a parjaval meg velem is, nem gondolta volna, hogy ennyire jol erzi magat a pasija velem.


A pasija belém szeretetett én pedig ezt lattam rajta, de egy féket kellett huznom.

Én nem szerettem öt es nem is akartam szexnél többet vele meg pasival ugy egyebkent..

Majd idövel kibukott, bevallotta, hogy szerelemes amit lattam en is.


Amolyan jo baratsag megmaradt, de ugy lattam még utalgat ra, majd nyar vegen abba maradt es mar lattam baratkent tekint ram, megnyugodtam.


Nyár vegen bennem volt egy hiany erzet, valami veget er.. akkor nem tudtam mi.

Ösztöl elkezdett ismerkedni amiröl most tudtam tudomast.

Azzal tartott januarig mert az visszalepett, az is bele szeretett es pontot tett ra.


Majd februarban jött egy masik..

Amit marciusban tudtam meg,hogy az ha ugy van komoly kapcsolatot akar vele..

az szerintem bi, mert a facebookon vannak kepek csajjal a csaj is rakott ki kepeket.. meg is ptt tud aludni a bi annal a pasinal akit en szeretek most..


Kiborultam ezen bevallottam h szeretem, de ö azt mondja, hogy “most nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mert más irányban van az életem”

Nagy munka volt neki kiszeretni belőlem.


Én meg szep lassan beleszerettem ahogy megismertem. Most nem birom azt, hogy nem lehetek vele.

Nem tudom elengedni, folyamatosan ostromlom a szerelmemmel, hogy tudja itt vagyok, varok ra.


Szeirntetek a biszexel lesz valami tartos?


Vagy lehetek még vele én?



máj. 20. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esélyed, csak tényleg légy türelmes, ne utáltasd meg vele magad a nyomulással. Most tartsd tiszteletben, hogy mással van.
máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bizom ebben én is, valami megérzésem van, de a negatívakat is megéreztem.

Jelenleg nagyon félek, hogy végleg elvesztem öt, mert így a baratsag sem tud működni, ami szintén rossz. Ha legalabb az meg lehetne..

máj. 20. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!